Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved P.Z.Z 1.1,G.P 6.15,VDM I ID:34216

Status
Not open for further replies.
Your ID
45327
Players nickname
vlade_royal
Suspect ID
34216
Date of violation
Nov 30, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/JeT0WUigKME

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
368
u mom puv u se vidi kako igrac jasdno ubija 4 igraca pored gz te me namerno gazi i govo ri nam nesto nisam ga cuo sta al neka nema veze zelim ovo naj strozije da se kazni e da on me je namerno udaro da izadjem iz gz da moze da me ubije zelim da ovaj igrac dobije naj goru mogucu kaznu za ovo sto moze hvala administratoru koji pregleda zalbu
 

Tone_Capone

Leader
Leader
Joined
Mar 7, 2023
Messages
168
Ovaj gospodin koji je postavio ovu zalbu zelim mu svu srecu u daljnjem igranju RP-a ovakvim tempom moze ici ka FORUM WARRIOR-u.
Lp

 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
368
Ovaj gospodin koji je postavio ovu zalbu zelim mu svu srecu u daljnjem igranju RP-a ovakvim tempom moze ici ka FORUM WARRIOR-u.
Lp

imas neki problem sto kacim ljude ili? ne ja cisto ih kacim zato sto nem nista pametnije radit kao ti pa ovo da mi pises al neka volim kad neko krsi pravila kad naleti na moju kamericu odma ide ovde takoda nema puno price al ja tebe nerazumem sta ti oces time da kazes al oke
 

Tone_Capone

Leader
Leader
Joined
Mar 7, 2023
Messages
168
imas neki problem sto kacim ljude ili? ne ja cisto ih kacim zato sto nem nista pametnije radit kao ti pa ovo da mi pises al neka volim kad neko krsi pravila kad naleti na moju kamericu odma ide ovde takoda nema puno price al ja tebe nerazumem sta ti oces time da kazes al oke
Vidim da NE RAZUMES i vidim da nemas pametnija posla

 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
368
samo da pitam oce li neko pregledati ili odbiti zalbu neda mi se cekat vise
 

Hrgi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
97
u mom puv u se vidi kako igrac jasdno ubija 4 igraca pored gz te me namerno gazi i govo ri nam nesto nisam ga cuo sta al neka nema veze zelim ovo naj strozije da se kazni e da on me je namerno udaro da izadjem iz gz da moze da me ubije zelim da ovaj igrac dobije naj goru mogucu kaznu za ovo sto moze hvala administratoru koji pregleda zalbu
U ovome POV-u se jasno vidi Fail RP i bait sa tvoje strane... Igrac 34216 jeste krsio pravila, ali se takodje vidi krsenje ranije spomenutih sa tvoje strane! Neka administracija odluci!
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
368
U ovome POV-u se jasno vidi Fail RP i bait sa tvoje strane... Igrac 34216 jeste krsio pravila, ali se takodje vidi krsenje ranije spomenutih sa tvoje strane! Neka administracija odluci!
decko da ti kazem ti nemas sta sa mojom zalbom ti kaci ljude koje ti mislis da krse pravila i cek kako ja bait am aj obljasni kad nemas sta pametno raditi nego pisati nebuloze koje nisu istina aj obljasni kako sam ja bait o i kako je ovo failrp brat me ja gazio te mi prico ruzne reci pre svega i onda me istero iz gz tako da me je udarijo autom i ubijo mene i jos nekoliko ljudi i kakav je to fail rp
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID (34216) dobiće kaznu za P.Z.Z 1.1 + VDM.
  • ID (1965) dobiće kaznu za P.Z.Z 1.1.
  • ID (45327) dobiće kaznu za Baiting.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom