Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
3996, 16568
Players nickname
Teo_Bumbar
Administrators nickname
Ivkezz_Obama
Date
Oct 15, 2022
Time
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/216993/

te0vich142

Player
Player
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Draga administracijo, prošlo je više od godinu dana od kada sam dobio zasluženu blacklistu za trashtalk. Znam da nije bilo nikakve potrebe suprostavljat se višim administratorima poput Ivkezza, koji su svoj posao radili kako treba. Dobio sam ban za vrijeđanje administracije na tjedan dana, nakon toga postavio sam unban appeal jer sam znao da nisam rekao administratoru nikakvu uvredu, nego liku koj je pogedao u GZ na pijaci, nazalost nemam POV nit nista, administrator me opomenuo da ga ne vređam jer ce biti posljedica, makar ga nisam uvredio. Mislio sam da se zabunio i da se ništa neće desiti, ali ipak je Ivkezzu poslao POV i dobio sam ban. Tražio sam unban i nažalost zbog lošeg mikrofona u to vreme na pov-u se stvarno čulo kao da sam ja adminu (Roonie Cartiero) rekao da je homoseksualac. Znao sam da to nisam napravio i iz ljutnje sam počeo pisati na forum unban appeal za Mazhora, te bez razmišljanja iz ljutnje napisao sam kako je administracija "glupa" jer ne shvaćaju da sam rekao liku pored admina (admin je bio invisible u to vreme te mu nikako nisam mogao to reci) i kako je Ivkezz "korumpiran". Bez ikakve provjere da li sam napisao nešto zabranjeno postavio sam žalbu, i ugasio PC do kasnije kad sam ušao i video dm-ove od drugova da sam dobio blacklistu, te posle i slike zbog čega. Pokušavam dobit unban već preko godinu dana i stvarno mislim da zaslužujem drugu šansu. Izvinjavam se svim administratorima i Ivkezz-u koji su se našli u mojoj žalbi.
NKYpPO5.png
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom