- Joined
- Aug 19, 2023
- Messages
- 244
Dobar dan, ja sam dobio ban za G.P. 1.4 i 1.1
Gledam sada razlog u pravilima i kaze (Kreirani račun vlasništvo je autora, vaš račun se ne može dijeliti niti trgovati) i (Zabranjeno je imati više od 1 dodatnog računa)
A ja niti sam trgovo sa accom, niti sam napravio twinky, imam samo jedan acc, to je ovaj na kom sam igrao do sad svo vreme.
Pa sam pitao druga, sta bi moglo biti da sam za ovo dobio ban i skontali smo posto ja igram u igraonici Grand (jbg nemam pc kod kuce) pa bi to mozda mogao biti uzrok mog bana
Igram u igraonici i ne znam kako da vam dokazem to, ali ja stvarno nisam trgovao acc niti sam pravio novi
Obracam se administraciji, ako moze ikako da im dokazem da igram u igraonici
Hvala unapred na citanju!
Select for moderation
Gledam sada razlog u pravilima i kaze (Kreirani račun vlasništvo je autora, vaš račun se ne može dijeliti niti trgovati) i (Zabranjeno je imati više od 1 dodatnog računa)
A ja niti sam trgovo sa accom, niti sam napravio twinky, imam samo jedan acc, to je ovaj na kom sam igrao do sad svo vreme.
Pa sam pitao druga, sta bi moglo biti da sam za ovo dobio ban i skontali smo posto ja igram u igraonici Grand (jbg nemam pc kod kuce) pa bi to mozda mogao biti uzrok mog bana
Igram u igraonici i ne znam kako da vam dokazem to, ali ja stvarno nisam trgovao acc niti sam pravio novi
Obracam se administraciji, ako moze ikako da im dokazem da igram u igraonici
Hvala unapred na citanju!
Select for moderation