- Joined
- Feb 27, 2022
- Messages
- 206
Na snimku se jasno vidi da ja i ovaj lik sto je bio u drugom autu sto mu je odrojao.vidi se kako smo se mi dogovarali.za VDM jeste,mnalo sam ga potkacio ali za 6.15 nije,nema lik pow od pocetka situacije jel sam mu i ja brojao ali nije zeleo da se skloni.Ponavljam pravilo za VDM sam prekrsio al za G.P. 6.15 NISAM.NIJE POSTAVIO CEO POW LIK KOJI ME JE PRIJAVIO!!!