Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

zaki sikter

Player
Player
Joined
Sep 12, 2023
Messages
668
Ime:Zaki
Pol:M
Starost:22
Rasa:belac
Nacionalnost: srbin
Mesto rođenja:new yourk
Otac:mike james
Majka:sarchy queen

Težina:53kg
Visina:1.78cm
Boja očiju:braon
Boja kose:crna
Tetovaže:/
Prednosti:skolovan marljiv pametan strpljiv blag nezan
Slabost:neposlusnost pucanje prangijanje palicama


Životna priča: 200+ reči
zaki james rodjen u new yourk-u 2001.god kao 3. sin u porodici majka je previse radila i bila napeta zena i pala je u tesku krizu borili smo se za njen zivot ali nismo se mogli izboriti imala je rak na mozak tako i moj 2.brat ali nazalost i on nije mogo da se izbori moj otac je 1. sina bacio u kontejner jer je udario sin oca palicom u glavu te je bacen u kontejner moj otac mike james odgoio me je sve do sada i jos se brine o meni uvek je tu kad mi nesto treba.sa 8 godina preselili smo se u los santos gde mi je ceo zivot poceo ispocetka moj otac nasao je novu zenu mada s njom nije bio bas nesto mnogo i zvala se marina white ona mi je bila maceha ali me nije mnogo cesto posecivala zivelo smo u miror parku i bavili se zlocinima imali smo mnogo para kao i sada ali sam jedan dan odlucio da odem u policiju otiso sam tamo i postao oficir i uvek izbavljio svog oca iz zatvora neko vreme je bio tesko bolestan ali je preziveo zato sto je najjaci ziveli smo zajedno i jos uvek zivimo i nastavljamo baviti se ilegalnim poslovima pljackamo ljude ubijamo ih silujemo i dilujemo dorgu ali nas niko ne moze i dan danas uhvatiti jer smo mi NAJJACA GLAVA LOS SANTOSA

Ishodi:
1-zaki james moze da ide 2v1
2-zaki james moze da pruza prvu pomoc,pretrazuje,podize stvari sa poda i pljacka sa revolver u ruci
3-zaki james moze da vozi off road auto do 60km/h
4-zaki james moze pretrazivati sa bilo koje strane coveka
5-zaki james moze nositi (xxx)oruzje i policija mu ne sme nista
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,039
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom