Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
21837
Players nickname
Laza Zmaj
Suspect ID
42945
Date of violation
Dec 6, 2023
Time of violation
1:47
Proofs
https://youtu.be/i9GYpJQA-Hk?si=31csUL4Tr-jn88Uc

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
391
ovo je sramota sta decko kaci i sta zeli postici sa ovim da skine neforamlnu i da ja kao lider dobijem ban sramota. da vredjas konstantno sve clanove svih familija i da stalno nekom namestas neke banove. a ovde je mone koji je lider dugo svoje familije kacio tebe za konstantno krsenje pravila tako da momak nije bitno ko sta kaze NEGO KO KAZE tako da idi odmori nemoj kvariti 100 clanova koji cine sanatorjim igru jer ti je ne znas uzivati u igri i tacno se vidi I cuje kako pricas drugarima na discordu i govoris sa kime se svadjas sa namerom i vidi se i cuje kako znam da snimas da bi dokazao koliko si glup. KONTE


 
Last edited:

Tarmi Ricmi

Player
Player
Joined
Jan 26, 2023
Messages
31
Sta je okaceno? Niko nije spominjao porodice ili nacionalnu osnovu da bi bilo kaznjeno...
 

Marko Gootovac

Player
Player
Joined
Jul 12, 2023
Messages
81
to ti je ic vredjanje nista ti nije oc spomenuo tako da najvise sta more dobiti je mute 2 sata nista vise i nemoj da budes tolki Forum Warrior
 

Laza Neunistijanovic

Player
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
221
ovo je sramota sta decko kaci i sta zeli postici sa ovim da skine neforamlnu i da ja kao lider dobijem ban sramota. da vredjas konstantno sve clanove svih familija i da stalno nekom namestas neke banove. a ovde je mone koji je lider dugo svoje familije kacio tebe za konstantno krsenje pravila tako da momak nije bitno ko sta kaze NEGO KO KAZE tako da idi odmori nemoj kvariti 100 clanova koji cine sanatorjim igru jer ti je ne znas uzivati u igri i tacno se vidi I cuje kako pricas drugarima na discordu i govoris sa kime se svadjas sa namerom i vidi se i cuje kako znam da snimas da bi dokazao koliko si glup. KONTE
Kako sam ja glup ako ti sa liderom neformalne krsis pravila. LAZA
 

Dejan Solejic

Player
Player
Joined
Dec 13, 2022
Messages
272
Nakon pregleda dokaza odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 11410 dobit će kaznu za MG
  • ID 21837 dobit će kaznu za MG + Offtopic u CC
  • ID 42945 dobit će kaznu za MG + Offtopic u CC
  • ID 21996 dobit će kaznu za Offtopic u CC
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom