Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
45245
Players nickname
Mirjana Sancez
Suspect ID
34289
Date of violation
Dec 7, 2023
Time of violation
21:14
Proofs
https://youtu.be/P-eJrPvR5Hg

Jox Deutschlander

Player
Player
Joined
Apr 7, 2023
Messages
51
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID (34289) dobit će kaznu za (RDM)​
 

Sin Ishabashi

Tata
Player
Joined
Jun 12, 2023
Messages
43
Postovana administracijo zamolio bih da lepo pregledate situaciju , ja branim svoje panele ova osoba se vraca nakon sto sam je ubio i poslao u bolnicu , bilo je odbrojano 5 sekundi i jasno se vidi da stoji na ulici bejta. Zamolio bih vas da zatrazite duzi pov
 

kikimangulica

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
125
sine nije istina ja sam bio pored nje u tom momentu i sve video ona je samo prolazila ti nisi ni brojao nit ista samo si pucao kao muva bez glave i to svakog igraca kojeg si video u tom trenutku tako da ne izvalci se i ne foliraj
 

Sin Ishabashi

Tata
Player
Joined
Jun 12, 2023
Messages
43
Bilo je odbrojano okacite duzi pov pa dokazite , nmvz ja cu se svakako zaliti na odluku ako je prihvaceno
 

kikimangulica

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
125
i nisi je poslao u bolnicu nego je dosao bolnicar i podigao je tako da sine tisina i pokrij se usima prekrsio si pravilo i ne umes da se nosis sa time tisina i prihvati kaznu nemas pov nemas dokaz da si brojao zalba je prihvacena i to je to
 

mirjana

Player
Player
Joined
Jun 27, 2023
Messages
66
branis panele a? kako je moguce braniti panele u 21:14? ako imas odbranu slobodno kaci
 

Sin Ishabashi

Tata
Player
Joined
Jun 12, 2023
Messages
43
20:58 jasno se vidi na povu , to sto si ti polupana i ne znas da citas nije moj problem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom