Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Anonimusni
Suspect ID
27116 42945
Date of violation
Dec 8, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=D3Hqo3EDxdk

Steven Yeager

Player
Player
Joined
Nov 22, 2023
Messages
10
Molio bi seniore da provjere logove,jer je prebacena stala po stat cijeni a ne po market cijeni.ID 27116 je bio lider Wagner Group i posjedovao je stalu nakon sto je izgubio neformalnu je njegov kolega otvorio fam po imenu Sanatorijum te je stala prebacena na taj fam ID 42945.
Dokazi:

Volio bi da se provjere logovi navedenih id.
Uzivaj te By Mister
 

Azumi Prigozhin

🌖
Player
Joined
Sep 4, 2022
Messages
168
Kakav je ovo dokaz, kakva neformalna, sta ti pricas druze ? jesi ti normalan mali aldine.. i jos wagner group ne postoji ima 20 dana..
 

HAHAHAXD

Player
Player
Joined
Dec 1, 2023
Messages
21
Molio bi seniore da provjere logove,jer je prebacena stala po stat cijeni a ne po market cijeni.ID 27116 je bio lider Wagner Group i posjedovao je stalu nakon sto je izgubio neformalnu je njegov kolega otvorio fam po imenu Sanatorijum te je stala prebacena na taj fam ID 42945.
Dokazi:

Volio bi da se provjere logovi navedenih id.
Uzivaj te By Mister
autisticniiiiiiiii jos nisi naucio gramatiku, ne znam kako te nije sramota sto postojis uopste a ne ovo sto radis preko "fake naloga" a svi znamo da si Aldin Autism ID 28794
 

HAHAHAXD

Player
Player
Joined
Dec 1, 2023
Messages
21
"By Mister" HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHHAHAHAHAH
 

John Frantelli

Babo
Player
Joined
Jul 24, 2023
Messages
434
Vidi cemo jbg kad smarate toliko malo da vidimo sta se desava kod vas u logovima,jer kako se sjecam ta stala je prebacena od venoma na poklon na wagner kada je bio gucci sins lider,pa je onda zavrsila kod moneta jer je eron mali hakovo acc od dilu i prebacio stalu monetu i onda je opet vama vracena,i onda je bilo lider kizi i kizi prebacio venomu stalu i obriso fam,onda si ti otvorio wagner ili staro ime la kimera i vratili su ti stalu i onda ti se fam raspo i prebacio si konteu.A ti si prebacivao po stat cijeni a ne po market a market je sigurno bila 200m do 250m tako da gg.60 dana pada valjda hahahaa
 

Azumi Prigozhin

🌖
Player
Joined
Sep 4, 2022
Messages
168
Vidi cemo jbg kad smarate toliko malo da vidimo sta se desava kod vas u logovima,jer kako se sjecam ta stala je prebacena od venoma na poklon na wagner kada je bio gucci sins lider,pa je onda zavrsila kod moneta jer je eron mali hakovo acc od dilu i prebacio stalu monetu i onda je opet vama vracena,i onda je bilo lider kizi i kizi prebacio venomu stalu i obriso fam,onda si ti otvorio wagner ili staro ime la kimera i vratili su ti stalu i onda ti se fam raspo i prebacio si konteu.A ti si prebacivao po stat cijeni a ne po market a market je sigurno bila 200m do 250m tako da gg.60 dana pada valjda hahahaa
Znamo da ti je krivo sto ne mozes event jedan uzet i sto igras sa amputiranim prstima nas problem nije, stala od "guccija" je bila 2/8, mi smo nasu stalu kupili od gvozdena to je stala 1/8, jos jedan dokaz da cisto hoces da namestis ban nekome, svi znamo da si imao probleme u odrastanju i zato kacis koga stignes i samo se blamiras po forumu, niko od nas nije kriv sto te cale silovo i zlostavljao u detinjstvu, fam se nije raspala za razliku od pokusaja tvoje familije vec se samo ime promenilo, opet ponavljam da ce ti i ovo biti rejectano jer kacis radi gluposti, dobro mi se cuvaj od sad.
 

John Frantelli

Babo
Player
Joined
Jul 24, 2023
Messages
434
Znamo da ti je krivo sto ne mozes event jedan uzet i sto igras sa amputiranim prstima nas problem nije, stala od "guccija" je bila 2/8, mi smo nasu stalu kupili od gvozdena to je stala 1/8, jos jedan dokaz da cisto hoces da namestis ban nekome, svi znamo da si imao probleme u odrastanju i zato kacis koga stignes i samo se blamiras po forumu, niko od nas nije kriv sto te cale silovo i zlostavljao u detinjstvu, fam se nije raspala za razliku od pokusaja tvoje familije vec se samo ime promenilo, opet ponavljam da ce ti i ovo biti rejectano jer kacis radi gluposti, dobro mi se cuvaj od sad.
Znamo Azumi tvoje price do neki dan si ga pljuvo,a sad ponovo u talu,jbg opet si prebacio mu stalu sa wagner gruopa ili BDT porodice koji je lider Barbo.Samo neka provjere logove dali si prebacio po stat ili po market
 

John Frantelli

Babo
Player
Joined
Jul 24, 2023
Messages
434
hahahah prvo je pisao kao mister hahahah sad kao aldin cinkaros hahahahah druze ti si bas prso od foruma ni jedan event nise dobili alo ni sferu sto traje 24h niste uzeli od nas nzm kako te nije sramota.
FAMILIJA TI SE ZOVE ARIZONA STA LOVITE KROKODILE PA STE DALI SEBI IME ARIZONA

Zamisli zove ti se fam Sanatorijum,dugo si bajo imo neformalnu,jbg imas dug jezik a pamet slabu,nije nas krivica.
 

Micaaaaaa

propali drogas
Player
Joined
Feb 21, 2023
Messages
228
zamisli druze pises sa laznog naloga na forumu i sam se bi komentarises koliko si ti glup da to nema nigde

Ja bi stvarno da se napravi to da moras da pises sa naloga, da to se vidi ID i sve. Ovako dosta neduznih ljudi dobivaju banove jer lik sto se zove "Steven Yeager" ili "Dinamo" i mnogi drugi kace. Mnogo idete serveru na kurac i ako vam toliko nije stalo do igrice, bar ne kacite ove glupave zalbe, unistavate igru drugima, za svoje zadovoljstvo.
 

Kizi_Kashi

Geto baustel
Player
Joined
Jul 12, 2023
Messages
97
Vidi cemo jbg kad smarate toliko malo da vidimo sta se desava kod vas u logovima,jer kako se sjecam ta stala je prebacena od venoma na poklon na wagner kada je bio gucci sins lider,pa je onda zavrsila kod moneta jer je eron mali hakovo acc od dilu i prebacio stalu monetu i onda je opet vama vracena,i onda je bilo lider kizi i kizi prebacio venomu stalu i obriso fam,onda si ti otvorio wagner ili staro ime la kimera i vratili su ti stalu i onda ti se fam raspo i prebacio si konteu.A ti si prebacivao po stat cijeni a ne po market a market je sigurno bila 200m do 250m tako da gg.60 dana pada valjda hahahaa
Kad sam ja bio lider stala je zavrsila kod Moneta,onda sam ja obrisao fem a posle gde je ta stala zavrsila to ne znam,to zna ovaj Nanogica Man
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom