- Joined
- Jul 17, 2023
- Messages
- 167
Pozdrav administracijo. Poslat sam za UB zbog nepoznatog razloga, a po mom misljenju je zbog panela. Panel je postavljen u sumi na otvorenom mestu gde moze sunce da dopre do njega. Nije niukakvim zbunovima i glupostima. Pisem zalbu jer se dosta trudim da ne krsim ni jedno pravilo jer zelim da se prijavim za neku poziciju na serveru te nisam hteo da odem za ovako nesto.