- Joined
- Aug 1, 2023
- Messages
- 191
Poštovana administracijo,
Nikada se nisam žalio niti na jednog člana administracije,ali smatram da odluka koju je gospodin Aldin donio nije ispravna!
Naime ja znam kao bivši lider Ems da nisam bio sjajan i da sam pogresio u nekim stvarima ali smatram Takodjer da sam se u 2 mjeseca promjenio donio nove odluke te samim tim da mi se treba dati i otvoriti nova prilika za lidera….
Poštovana administracijo,
Ugodan ostatak dana Vam želim
Marko Borsellino
Nikada se nisam žalio niti na jednog člana administracije,ali smatram da odluka koju je gospodin Aldin donio nije ispravna!
Naime ja znam kao bivši lider Ems da nisam bio sjajan i da sam pogresio u nekim stvarima ali smatram Takodjer da sam se u 2 mjeseca promjenio donio nove odluke te samim tim da mi se treba dati i otvoriti nova prilika za lidera….
Poštovana administracijo,
Ugodan ostatak dana Vam želim
Marko Borsellino