Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Denzy Zuzaa

Player
Player
Joined
Jul 15, 2023
Messages
262
Informacije

1. Vaše ime IRL : Djordje
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosjek online po danu : 4h+
5. Vaš Discord : denzy#7606
6. Vaše ingame ime : Denzy Zuza
7. Vaš ID : 45579

Dodatne informacije

1. Lider za..... Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

1) Otkad sam usao na server vise sam voleo kriminalne organizacije, te mi je san da vodim jednu. Dosta sam proveo vremena u proslim mandatima marabunte te sam gledao kako je vode i ucio na njihovim greskama odnosno video sam sta je odradjeno dobro a sta ne.

2) Zelim biti leader Marabunte kako bih, nadam se, od nje napravio jednu ozbiljnu organizaciju koja bi medjusobnim timskim radom pokorila ceo geto, isla cesto na akcije, pobedjivala te akcije te bi vremenom bili sve poznatiji i poznatiji u gradu.

3) Znam dosta ljudi tj imam dosta prijatelja koji bi bili odlicni kao hc, te ukoliko ih budu slusali ne verujem da ce biti bilo kakvih problema, niti na akcijama niti uopsteno (mass rule break itd)

4) Takodje imam dosta planova za organizaciju koji bi masovno pomogli organizaciji.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Umesto rada jednih protiv drugih, pokusao bih da se sprijateljim sa sto vise organizacija kako bismo zajedno radili akcije poput talackih, novi clanovi kojima skripe neki delovi poput kako se pretrazuje ili gde se sme/ne sme robati dobili bi specijalnu obuku od strane hc, toksicnost bi bila zabranjena, te bi se takodje uveo sistem warnova kao u drzavnim org (primer mg=warn, failrp=warn...) koji se mogu skinuti samo aktivnoscu. Podelio bih clanove u timove (tim za grafite, tim za geto, tim za turf, tim za obuku). Clanovi bi dobijali povecanje odnosno smanjivanje ranka u odnosu koliko se trude (otvoren sam za kritike, te bih prihvatio ako sam pogresio za nekog clana itd). Cilj bi bio da budemo najaktivnija banda, te bi radili akcije jednom dnevno. Imali bi specijalne kodove kako bi se smanjilo dranje i buka na radiu.

Rankovi:

1. Suspend
2. Novato
3. Junior
4. Senior
5. Ghetto Team
6. Ghetto Capitan
7. Graffiti Team
8. Graffiti Capitan
9. Turfer
10. Turf Capitan
11. Ayudante
12. Vice Jefe
13. El Jefe
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom