Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Leonardo Swayze

Player
Player
Joined
Jul 2, 2023
Messages
42
1. Vaše ime IRL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 3-5
5. Vaš Discord: Klobi(klobi0421_52557)
6. Vaše ingame ime: Leonardo Naudi
7. Vaš ID:29098

Dodatne informacije


1. Lider za Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):

1.Želim da postanem lider ove organizacije od kada sam doso na Grand,prva organizacija mi je bila kriminalana bila mi je želja da postanem lider ove organizacije,dosta puta sam bio HC,uz to sam vidio kako ostali lideri rade svoj posao te sam stekao iskustvo za vođenje organizaciju

2. Za ulazak u organizaciju zahtevao bih da ljudi znaju pravila grada kao i geto pravila i od njih bih trazio min. 7 god u gradu

3. Jednom nedeljno bi odrzavao sastanke kako bi video sa ljudim dali imaju nekih pitanja ili problema u organizaciji
radio bi redovno talacke,gs...
sa tih eventa bih redovno izdavao bonuse


Pravila-Kako bi RolePlay bio bi zanimljiv kada bi svi ljudi znali osnovna pravila garda
Toxicnost ne bi podrzavao svaki bi dobio svoju kaznu po načinu ponašanja...
Aktivnov bi bila nagrađena bousima ili Rank-up kada bi stvarno vidio da se trude oko organizacije...
Volio bi kada bi se moja organizacija pamtila od ostalih organizacija, i da niko nema krivo mišljene o mojoj organizaciji.

SRECNO SVIMA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom