- Joined
- Feb 20, 2023
- Messages
- 214
Postovani Mujo. Kao sto vidite admin Biigy Angel mi je dao kaznu za P.Z.Z 1.3
te je rekao da sam ja bio u red zoni i da nisam bio u green zoni
Sve se vidi u POV-u da sam u green zoni bio
prilikom pucnjave mene i ID:3901 mi smo se pucali i kada me je on ubio moj karatker je odleteo. Pupmaricom me je zadnji put hito i moj karakter je se malo zabagao i odleteo u GZ. Vidi se u POV-u kako me robaju u GZ. Posle toga kada je otisao svako svojim putem admin Biigy Angel mi je dao kaznu P.Z.Z 1.3 i ja sam ga pitao da dodje do njega i on mi je rekao da kad sam ja umro da nisam bio u green zoni i da dostavim POV gdje sam ja bio mrtav u green zoni. Ako moze Mujo Simba da pregleda bio bih mu zahvalan.
te je rekao da sam ja bio u red zoni i da nisam bio u green zoni
Sve se vidi u POV-u da sam u green zoni bio
prilikom pucnjave mene i ID:3901 mi smo se pucali i kada me je on ubio moj karatker je odleteo. Pupmaricom me je zadnji put hito i moj karakter je se malo zabagao i odleteo u GZ. Vidi se u POV-u kako me robaju u GZ. Posle toga kada je otisao svako svojim putem admin Biigy Angel mi je dao kaznu P.Z.Z 1.3 i ja sam ga pitao da dodje do njega i on mi je rekao da kad sam ja umro da nisam bio u green zoni i da dostavim POV gdje sam ja bio mrtav u green zoni. Ako moze Mujo Simba da pregleda bio bih mu zahvalan.