Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Lepic_bakix
Suspect ID
28427
Date of violation
Dec 16, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://discord.gg/

bajo_332

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
4
Poštovanje.

Ćuo sam da je ID 28427 pričao okolo da je posuđivao pare od ljudi. Kako je to moguće kad je on te pare uzeo kad je kupio biznis od 480m i 2 tjedna kasnije ga prodaje za 30m manje i te pare umjesto da vrati ljudima, iznajmio je dalje trecoj osobi kako bi ona kupila cip tuning na aukciji. Zar nije to malo čudno.
Razmislite malo kako je moguce da covek koji je posudio coby pare, da ga čeka 2 godine da mu vrati, a da coby te pare posuđuje trecoj osobi.
Coby je vec poznat da kupuje biznise za rl pare. ( G.P 1.6)

molim administraciju da detaljno pogleda logove.
 

Ryan Emm

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
193
Pozdrav za maloljetnog delikventa, forum ratnika. To sto si ti cuo ne mora znaciti da je istina, ja sam cuo da zmajevi spavaju u pecini 3 kilometra od mene i ima istu pravnu tezinu kao i tvoja izjava. Nemas dokaze u prijavi, nisi pametan da shvatis. Pozdrav za sve manje glupe osobe od tebe.
 

bajo_332

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
4
Pozdrav za maloljetnog delikventa, forum ratnika. To sto si ti cuo ne mora znaciti da je istina, ja sam cuo da zmajevi spavaju u pecini 3 kilometra od mene i ima istu pravnu tezinu kao i tvoja izjava. Nemas dokaze u prijavi, nisi pametan da shvatis. Pozdrav za sve manje glupe osobe od tebe.
Napisao sam da se pogledaju logovi, citaj malo bolje😉
 

marsal_mylle

Player
Player
Joined
Oct 24, 2022
Messages
46
1. Ako si vec svasta nesto nacuo onda si sigurno i cuo ko je novi vlasnik chip tuning
2. Ako vec radis prijavi onda budi musko i imaj muda i predstavise punim imenom i ID-jem, a ne ko neka pickurina lazni profil
3. Ko vas jebe kada ste alavi na pare zinula vam guzica hocete sve...
4. Znas pjesmu " plakala je, molila me pare da ne dajem Keynu..."
 
Last edited:

Leo Luxury

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
236
Poštovanje.

Ćuo sam da je ID 28427 pričao okolo da je posuđivao pare od ljudi. Kako je to moguće kad je on te pare uzeo kad je kupio biznis od 480m i 2 tjedna kasnije ga prodaje za 30m manje i te pare umjesto da vrati ljudima, iznajmio je dalje trecoj osobi kako bi ona kupila cip tuning na aukciji. Zar nije to malo čudno.
Razmislite malo kako je moguce da covek koji je posudio coby pare, da ga čeka 2 godine da mu vrati, a da coby te pare posuđuje trecoj osobi.
Coby je vec poznat da kupuje biznise za rl pare. ( G.P 1.6)

molim administraciju da detaljno pogleda logove.
Jel moguce da reportas ovo iz razloga sta nisi uzeo chip tuning?Nemora da stavis noname kad samo zampa to moze da uradi
 

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
Jesi ti realan, najjace da sam Evion.
I u ostalom, Evion ima sharing, kancelariju i treci je najbogatiji. O cemu pricamo. Pozz
mogo si da kaze samo nije on a ne da obarzlazes ko je on i sat je postigo meni ovo smrdi sta vi mislite?
 

Bankman

Player
Player
Joined
Oct 8, 2023
Messages
55
Bar se ne krijem iza lažnog accounta Smrdione?

Ne smaraj, ljubomoriši negdje drugo.

Pozz.
Tebe može Evion samo na kurac da te Nabije.

Kad pričaš o Evijonu trebaš prvo da se kupaš smrade jedan koj se ne kupa po tjedan dana.
Samo kad dobiješ Demorgan tad se jednino kupaš.


Čovjek je gospodin za tebe i to pravi !
smrade jedan ljigavi.

On ljubomoran na tebe? Hahahaha
Čovjek može da te pojede i da te posere kolko je veliki.
Jedan glas pušta i eto 5 Milijona u džepu.
Dok ti okolo moliš ljude da ti prodaju IC pare za OC
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
596
Tebe može Evion samo na kurac da te Nabije.

Kad pričaš o Evijonu trebaš prvo da se kupaš smrade jedan koj se ne kupa po tjedan dana.
Samo kad dobiješ Demorgan tad se jednino kupaš.


Čovjek je gospodin za tebe i to pravi !
smrade jedan ljigavi.

On ljubomoran na tebe? Hahahaha
Čovjek može da te pojede i da te posere kolko je veliki.
Jedan glas pušta i eto 5 Milijona u džepu.
Dok ti okolo moliš ljude da ti prodaju IC pare za OC
Zamolio bih poštovanu administraciju da kazni komentare uvredljive prirode, hvala lijepo.
 

Bankman

Player
Player
Joined
Oct 8, 2023
Messages
55
Zamolio bih poštovanu administraciju da kazni komentare uvredljive prirode, hvala lijepo.
Šta plačeš sada? Aj nam reci
Jel ti spavaš uopće?

Ti možeš vređat čovjeka koj nema ništa s ovim a tebe kad neke jebe boli te jel? Hahaha
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
596
Šta plačeš sada? Aj nam reci
Jel ti spavaš uopće?

Ti možeš vređat čovjeka koj nema ništa s ovim a tebe kad neke jebe boli te jel? Hahaha
Odgovoreno ti je sve u poruci iznad.

Ne smaraj.

Pozz.
 

Vaso.

Player
Player
Joined
Jul 31, 2022
Messages
275
1. Ako si vec svasta nesto nacuo onda si sigurno i cuo ko je novi vlasnik chip tuning
2. Ako vec radis prijavi onda budi musko i imaj muda i predstavise punim imenom i ID-jem, a ne ko neka pickurina lazni profil
3. Ko vas jebe kada ste alavi na pare zinula vam guzica hocete sve...
4. Znas pjesmu " plakala je, molila me pare da ne dajem Keynu..."
To Teco samo resavaj
 

Vaso.

Player
Player
Joined
Jul 31, 2022
Messages
275
Poštovanje.

Ćuo sam da je ID 28427 pričao okolo da je posuđivao pare od ljudi. Kako je to moguće kad je on te pare uzeo kad je kupio biznis od 480m i 2 tjedna kasnije ga prodaje za 30m manje i te pare umjesto da vrati ljudima, iznajmio je dalje trecoj osobi kako bi ona kupila cip tuning na aukciji. Zar nije to malo čudno.
Razmislite malo kako je moguce da covek koji je posudio coby pare, da ga čeka 2 godine da mu vrati, a da coby te pare posuđuje trecoj osobi.
Coby je vec poznat da kupuje biznise za rl pare. ( G.P 1.6)

molim administraciju da detaljno pogleda logove.
Cuo si i da je natasa 2km od tebe pa si dobio…
 

Laza Notorious

Player
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
335
Poštovanje.

Ćuo sam da je ID 28427 pričao okolo da je posuđivao pare od ljudi. Kako je to moguće kad je on te pare uzeo kad je kupio biznis od 480m i 2 tjedna kasnije ga prodaje za 30m manje i te pare umjesto da vrati ljudima, iznajmio je dalje trecoj osobi kako bi ona kupila cip tuning na aukciji. Zar nije to malo čudno.
Razmislite malo kako je moguce da covek koji je posudio coby pare, da ga čeka 2 godine da mu vrati, a da coby te pare posuđuje trecoj osobi.
Coby je vec poznat da kupuje biznise za rl pare. ( G.P 1.6)

molim administraciju da detaljno pogleda logove.
kakvo proseravanje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom