Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
14510
Players nickname
Tikin Kawasaki
Suspect ID
7722
Date of violation
Feb 22, 2022
Time of violation
23:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=MhnPMZqmV3Q

Tikin Kawasaki

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
121
Ovako,navedeni ID vec 3 dana radi FearRP,doticna osoba je iz Siners familije,ocigledno su jako ljuti nakon nasih uspesnih rejdova, i danas su nasli nacin da pomocu svojih ljudi koji rade u FIB-u da zloupotrebe svoj posao i tako nas na neki nacin ponize. Sve je takticni lepo smisljeno samo svo ovi ljudi iz FIB-a ne umeju jednako da lazu,adminu su rekli da su culi pucnjavu pa su se tu nasli,a meni je rekao prilikom pretesanja da su imali "DOJAVU" da se vrsi masivno nasilje nad nekom osobom.Zamislite vi to.Molim da ovaj slucaj pogleda najiskusniji Admin i voleo bih da taj admin skrene paznju Sinersima a pogotovo njihovim clanovima koji krse pravila svaki dan i ovim clanovima koji rade u FIBu sto je jako jako ruzno. Iz aviona se vidi da je ovo sve organizovano,i da , da ne zaboravim, FIB dolazi kolima i prvi zapocinju pucnjavu,zamislite vi to,sve je jako sumnjivo.Pozdrav mi samo zelimo ugodno da igramo igru na vasem serveru.Hvala
 

Radel

CZBG
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
239
Imam pov nikoga nisam zvao niti bilo sta slicno dosli su fib koji nisu moj fam i uhapsli vas pa pozvali pojacanje gde je doaso lik iz moje fam
 

Radel

CZBG
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
239
Nije problem da ja okacim moj pov pa da vidimo a i kuca je u gradu
 

Radel

CZBG
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
239
Molim da se prvo pogleda moj i njegov POV pa da se donese odluka da ne bi bilo zabune kao prosli put
 

Mandzaaa

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
41
Ovako,navedeni ID vec 3 dana radi FearRP,doticna osoba je iz Siners familije,ocigledno su jako ljuti nakon nasih uspesnih rejdova, i danas su nasli nacin da pomocu svojih ljudi koji rade u FIB-u da zloupotrebe svoj posao i tako nas na neki nacin ponize. Sve je takticni lepo smisljeno samo svo ovi ljudi iz FIB-a ne umeju jednako da lazu,adminu su rekli da su culi pucnjavu pa su se tu nasli,a meni je rekao prilikom pretesanja da su imali "DOJAVU" da se vrsi masivno nasilje nad nekom osobom.Zamislite vi to.Molim da ovaj slucaj pogleda najiskusniji Admin i voleo bih da taj admin skrene paznju Sinersima a pogotovo njihovim clanovima koji krse pravila svaki dan i ovim clanovima koji rade u FIBu sto je jako jako ruzno. Iz aviona se vidi da je ovo sve organizovano,i da , da ne zaboravim, FIB dolazi kolima i prvi zapocinju pucnjavu,zamislite vi to,sve je jako sumnjivo.Pozdrav mi samo zelimo ugodno da igramo igru na vasem serveru.Hvala
decko, radim u fibu kolega ne znam sto je dosao da vas hapsi i ne zanima me ne bi te hapsio za dzabe da nisi imao mali arsenal kod see xD a pritom niko nije njegov covek iz fiba nego smo dosli jer je kolega trazio lokalnu pomoc tako da shhh...
 

Radel

CZBG
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
239
A i vreme je vili 23:00 a ne 23:30 jer koliko ja znam paneli su na svaki sat mogu se uzeti ako su gotovi👏👏
 

Mandzaaa

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
41
pucas u lika i fibb to cuje sig ce samo nece nastaviti nego ce doci da vide sta se desilo jos si ti vadio oruzije na njih xD
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID (7722) dobit će kaznu za (Fear RP)
  • ID (14510) dobit će kaznu za (MG)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom