Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14510
Players nickname
Tikin Kawasaki
Suspect ID
00000
Date of violation
Feb 22, 2022
Time of violation
23:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=MhnPMZqmV3Q&t=36s

Tikin Kawasaki

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
121
Dobili smo kazne za celu ovu zezanciju da se ne ponovi opet da budemo kaznjeni,hteo sam reci da imamo problem vec 3 dana sa familijom "sinnersi" i verujem da su jako ljuti jer smo imali uspesan raid a i takodje par uspesnih eventa,hteo sam reci ono glavno da je ova kradja panela bila organizovana,ovaj lik sto krade je iz sinersa i krade panele i radi FearRP vec 3 dana,da smo dosli danas u situaciju da su organizovali da kada mi ubijemo lika 7722 da se tu odmah pojavi FIB i uhapsi nas.Ova 2 lika iz FBI a su se pojavili 10 sek nakom sto smo odradili RP i navodno su dosli jer su imali dojavu za neko masovno nasilje a kod admina pricaju da su culi pucnjavu,kao sto se vidi u klipu oni kada su se pojavili i kada su izasli iz automobila opalili su par metkova i odmah nakon toga promenili oruzje, i hapse nas iskreno bez razloga,ja sam dobio JAIL zbog nelegalnog oruzja a ne zbog pucnja kao sto su oni to rekli,ocigledno je da ne umeju da smisle normalnu laž.Molim da se proveri da li je jedan od tih dvojice FIBa iz sinners familije ako jeste onda treba da vam bude sve jasno.Molim da ovu zalbu pogleda Senior Admin.Hvala
 

Seval Murinjo

Eros baby🤫
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
175
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Ovu zalbu prepustam senior administratorima
 

Stefan Mangano

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
71
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • FIB nije prekrsio ni jedno pravilo.
  • Moguce je da se radi o patroli, ili o trazenom licu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom