Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

mantril420

Player
Player
Joined
Aug 2, 2022
Messages
479
1. Vaše ime IRL
Fabio
2. Vaše godine
16
3. Vremenska zona
GMT+1
4. Prosjek online po danu
5-10h
5. Vaš Discord
Mantril#6772
6. Vaše ingame ime
Mark Flow
7. Vaš ID
24739

Dodatne informacije

1. Lider za.....
Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1. Već sam duže vrijeme na ovom serveru i 90% svog potrosenog vremena u igrici sam proveo u bandana od kojih mi je najdraza Los Santos Vagos te znam sve sto jedan lider treba znati da bi uspjesno vodio organizaciju

2. Kada sam bio admin bio sam curator bloodsa i samim tim sam jos detaljnije upoznat sa radom jedne bande

3. Imam kvalitetnu ekipu s kojom bi pravio sto bolji rp

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1. savjet: Fokusirao bih se na talacke, 24/7, gs i tako dalje jer mislim da je to najbitnije u bandi i da to oslovljava jednu bandu, takoder bih radio talacke na unikatnim mjestima naravno u dogovoru sa curatorima

2. savjet: Detaljno bih ispitivao svakog tko zeli uci u organizaciju jer bih time smanjio krsenje pravila i poboljsao rp u samom gangu.

3. savjet: Preferirao bih odlazak na svaku tajnu te bih isplacivao bonuse za svaki parasut koji se pokupi.

4. savjet: Na talackim situacijama bih rpao sto bolje i ne dozvoljavao nikakvo krsenje pravila pa cak i sitnog MG-a


HVALA NA CITANJU I SRETNO OSTALIM KANDIDATIMA!!!
 

Michael Goat

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,753
Prihvaceno, intervju će se održati u subotu (23.12) u 17h
Budite u čekaonici na Grand RP discordu u to vreme​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom