- Joined
- Jul 7, 2023
- Messages
- 260
Poštovana administracijo dobio sam ban na mom main acountu čiji je ID 40275 pre par meseci i želeo bih videti da li je moguće dobiti unban na tom nalogu.Znam da je to što sam uradio neoprostivo ali želeo bih da pokušam da vratim taj nalog.Trenutno igram na nalogu sa IDem 27797 gde sam bio kažnjen od strane administracija i gde mi je data druga šansa da ispravim stvari i da nekrsim više pravila.Ako mi je tu oprošteno bilo bi mi drago da mi bude i ovde.Ulozio sam mnogo truda u taj acount i želeo bih da opet zaigrao na njemu.I prvenstvo da se izvinim administraciji za to što sam uradio i da vas zamolim za još 1 šansu na tom acountu.