Prilikom pregleda zalbe na mene admin je napravio gresku u pravilima foruma tacno pise da osoba koja kaci zalbu mora imati snimak od minimalno jedne minute.Cjenjeni igrac koji se zalio nije ni pravilno ispunijo formular.Smatram da zbog nedostatka dokaza na mene treba da se ukloni moj ban.