- Joined
- Dec 28, 2021
- Messages
- 518
Pozz administracijo dobi sam ban za g.p 6.9.. nije mi bilo u cilju da uvredim doticnu osobu obicno smo se tako zezali i nije joj smetalo i nisam znao da je zabranjeno takodje proslo je vise od 48h od "situacije". Voleo bih da dobijem unban da mogu da se vratim igri sa drugarima. Hvala na razumevanju!
-Nikola Changretta
-Nikola Changretta