Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

STRASKO STRAHINJA

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
59
1.Vaše ime IRL:Strahinja
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosjek online po danu:4-8h
5. Vaš Discord:Strahinja Diioorr#5049
6. Vaše ingame ime:Strahinja Mikhailov
7. Vaš ID:39751

Dodatne informacije.
1.Lider za Fib(Federalni Istražni Biro)
2.Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite 3 razloga uz objašnjenje)
1)Prosao sam kroz skoro sve drzavne organizacije kao što su NG,EMS,LSPD,SAHP,GOV u nekim sam bio i HC te smatram da imam iskustva
2)Uveo bi novi sistem obucavanja novih radnika novi nacin rada bolju spremnost samih ljudi u organizaciji da se neoslanjaju na blokator motora i cim neko ima antiradar da odustanu od potere. Poboljsao bi uspeh na talackim situacijama i pljackama prodavnica.
3.Za kraj zelim biti lider ove organizacije jer imam iskusnu ekipu ljudi iza sebe koja ce mi pomoci da ispunim sve svoje ideje i ostvarim uspesna 2 meseca vodjenja organizacije sa strogim RP-om resavanjem svih problema kroz IC sa sto manje kontaktiranja administracije jer je ovo RolePlay server u kom treba da svojim znanjem i iskustvom resiti sve probleme.

3.Vas savet za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji ?
Toksičnost bi bila zabranjena kod mene u organizaciji i kažnjivao bih one ljude koji budu toksični.

Nije bitno da li je neko HC ili rank 1 nakon napravljene greske bismo popricali i videli gde taj neko gresi i pomogao im da sve muke rese jer ko radi taj mora da gresi.

Ispitivanje bi vrsili na diskordu od Fiba zato sto ima mnogo prevara gde lice čita pravila.

Obuke bi bile detaljne provodili bi koliko god je vremena potrebno sa tim nekim kolegom dok mu se ne objasni sve sto mu je nejasno i uvieli da je sposoban za unapredjenje.

Sastanke bih odrzavao 3 puta nedeljno da popricam sa članovima da kazu da li imaju neku zamerku zalbu na nekog člana ili sta bi poboljsali u organizaciji.Sasluao bih svačije mišljenje i ideju koju imaju.

Bilo bi postovanje između članova i ne bih tolerisao vređanje unutar organizacije.

Rankovi:
30 - FIB Director
29 - Deputy FIB Director
28 - FIB Director's Assistant
27 - Chief Of Departments
26 - 00 Agent
25 - Head of Department
24 - Deputy Head of Department
23 - Mossad
22 - DEA
21 - IAA
20 - ASU
19 - Trainer
18 - Main Detective
17 - Deputy Main Detective
16 - Detective
15 - Senior Special Agent III
14 - Senior Special Agent II
13 - Senior Special Agent I
12 - Special Agent III
11 - Special Agent II
10 - Special Agent I
9 - Field Agent III
8 - Field Agent II
7 - Field Agent I
6 - Junior Agent III
5 - Junior Agent II
4 - Junior Agent I
3 - Agent on Instruction
2 - Suspended (2D)
1 - Suspended (5D)

HVALA NA ČITANJU MOJE PRIJAVE.SREĆNO SVIM KANDIDATIMA.Strahinja Mikhailov
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Prihvaceno, intervju će se održati u petak(22.12) u 19h
Budite u čekaonici na Grand RP discordu u to vrjeme​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom