Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Barack Cruz

Player
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
23
1. Vaše ime IRL: Strahinja
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 2-4 sata, zavisi kad koju smenu radim
5. Vaš Discord: Barack Cruz
6. Vaše ingame ime: Barack Cruz
7. Vaš ID: 40244

Dodatne informacije

1. Lider za..... SAHP
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Mislim da SAHP treba dobiti nekog ozbiljnog lidera , koji ce vratiti ozbiljnost toj organizaciji. Mnogi ponizavaju SAHP, nazivaju ih raznim nadimcima , te smatram da sam za poziciju lidera najbolji kako bih sprecio ponizavanje i vratio staru slavu ovoj specijalnoj organizaciji. Imam neku viziju za SAHP , kako bi u buducnosti trebao da izgleda, da napreduje i da se gradi. Imam odlican tim ljudi koji zeli da pokaze svoje znanje i umece kako bi poboljsali SAHP kao jednu drzavnu organizaciju. Smatram da sam autoritet shodno mojim godinama i ozbiljnosti sa kojom prilazim nekom poslu i izvrsavam isti.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Mislim da SAHP ima jako veliki potencijal koji nije iskoriscen, naprimer smatram da moze da radi patrolu celim gradom u dogovoru sa kuratorom, i liderima ostalih organizacija. Ta stvar je dobra kako bi se SAHP i LSPD priblizili jedni drugima, da nema zle krvi i mrznje izmedju njih . Samim tim i LSPD bi osetio kako se patrolira van grada a SAHP u gradu. Treninzi i obuke , to bi bilo dosta zanimljivo , osim sto bi radili kao samostalni trening, potrudio bih se da u dogovoru sa ostalim liderima radimo i sa njima, da odemo do NG da odradimo neki trening, da vidimo koliko su spremni, odemo do LSPDa da odradimo neki takticki specijalni trening itd.. Aktivirao bih dosta patrola , da non stop bude 4-5 patrole, da smanjimo kriminal i ceste udese po kolovozu.
 

Jack Caldrone

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
574
Prihvaceno, intervju će se održati u ponedeljak (25.12) u 20h
Budite u čekaonici na Grand RP discordu u to vreme
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom