Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

STRASKO STRAHINJA

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
59
1.Vaše ime IRL:Strahinja
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosjek online po danu:4-8h
5. Vaš Discord:Strahinja Diioorr#5049
6. Vaše ingame ime:Strahinja Mikhailov
7. Vaš ID:39751
Dodatne informacije.
1.Lider za Blood Street Gang
2.Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije? (Navedite 3 razloga uz objašnjenje)
1)Prosao sam kroz sve kriminalne organizacije te sam u nekim bio i HC te smatram da imam iskustva
2)Iza sebe imam iskusne ljude koji su već bili HC u nekim kriminalnim organizacijama te bi mi pomagali u vođenu organizacije i govorili bi mi sta je dobro a sta nije dobro odrađeno.
3. U svakoj organizaciji sam na serveru sam bio i naucio sam dosta stvari i sada sam spreman da budem lider organizacije jer igram vec 1 godinu i 9 meseci na serveru i imam dosta iskustva o pljackanju, znam sva pravila i bicu veoma oprezan kao
lider organizacije.

3.Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Toksičnost bi bila zabranjena kod mene u organizaciji i kažnjivao bih one ljude koji budu toksični.

Sastanke bih odrzavao 2 puta nedeljno da popricam sa clanovima da mi kazu da li imaju neku zamerku i da li nesto treba poboljsati u organizaciji.Saslusao bih svacije mišljenje.

Sklopio bih savez sa drugim bandama i radili bi zajedno talačke

OOC godine ljudi me nece interesovati, ukoliko znaju pravila, ne krse ih i postuju Roleplay takvi ce uvek biti dobrodosli kod mene

Svojim dugotrajnim iskustvom u crime organizacijama naucio sam kako bi neka crime organizacija trebala postupati te kako bi se neka crime organizacija trebala voditi.

Naravno za aktivnost ću deliti Rank Up ili bonuse biće bonusi na kraju svake nedelje za najaktivnije članove.

HVALA NA ČITANJU MOJE PRIJAVE.SREĆNO SVIM KANDIDATIMA.Strahinja Mikhailov
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom