Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
39471
Players nickname
Miha Vaske
Suspect ID
18441
Date of violation
Dec 23, 2023
Time of violation
22:05
Proofs
https://youtu.be/CP-tBxL9Cgg

ᴍɪʜᴀ ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝐕𝐨𝐥𝐢𝐦 𝐬𝐯𝐞 š𝐭𝐨 𝐯𝐨𝐥𝐞 𝐦𝐥𝐚𝐝𝐢
Player
Joined
Feb 20, 2023
Messages
214
Sve se vidi u POV-u kako mi je rekao "Idiote" i
kako nema strah za svoj zivot i kako bezi bez ikakvog straha.

- G.P. 3.1 Vrijeđanje osobe (OOC) strogo je zabranjeno!

source.gif
 

Teo Elkhabib

Alhabib🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
822
Idiot nije OOC vredjanje Idiot (idiot), grč. ιδιώτης, "privatnik", čovek neupućen u javne poslove; neznalica) (za razliku od državnog službenika) (zapravo izvorno "osobenjak" (ίδιος), onaj koji se ne bavi politikom i drugim javnim poslovima, nego deluje sasvim zasebno). Sto bi znacilo da nije OOC vredjanje nego je samo rec okja znaci da nisi upucen u nesto pogledaj malo bolje zancenje reci pa onda nesto reci.FearRP nije zato sto sam sve odradijo skracen je snimak gde mi je tvoj reko da sam slobodan
 

ᴍɪʜᴀ ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝐕𝐨𝐥𝐢𝐦 𝐬𝐯𝐞 š𝐭𝐨 𝐯𝐨𝐥𝐞 𝐦𝐥𝐚𝐝𝐢
Player
Joined
Feb 20, 2023
Messages
214
Idiot nije OOC vredjanje Idiot (idiot), grč. ιδιώτης, "privatnik", čovek neupućen u javne poslove; neznalica) (za razliku od državnog službenika) (zapravo izvorno "osobenjak" (ίδιος), onaj koji se ne bavi politikom i drugim javnim poslovima, nego deluje sasvim zasebno). Sto bi znacilo da nije OOC vredjanje nego je samo rec okja znaci da nisi upucen u nesto pogledaj malo bolje zancenje reci pa onda nesto reci.FearRP nije zato sto sam sve odradijo skracen je snimak gde mi je tvoj reko da sam slobodan
Citav POV dostavljen nisi uradio sve sta sam trazio sam si svjesno pobjegao...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom