Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
46594
Players nickname
Helsinki Siciliano
Administrators nickname
WALTER WILSON
Date
Dec 25, 2023
Time
15:33
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/555706/

Hexlsinki

Player
Player
Joined
Aug 7, 2023
Messages
55
Postovani,

Podneo sam zalbu na igrace zbog krsenja cb takodje i lta.

U prvom snimku koji je sniman grafickom kartom (u tom momentu nisam znao) da mikrofon nije aktivan i ne belezi snimanje mog razgovora.

Dobio sam sansu da dodatno posaljem pov gde sam ja gospodinu Walteru Wilsonu rekao da mogu da dostavim pov sa mog lajv stream-a.

Gde sam dostavio uredno na vreme i cekao 12h kako bi ga kolega Walter Wilson odbio iz razloga: Da je video trimovan editovan i da naknadno dostavljam POV gde snimam pov preko vec snimljenog videa.

Nadam se da kolega Walter Wilson razume da je ovo 21 vek i da ne zivi u 15veku i da se svaki lajv stream sa tiktoka moze vratiti.
Tvrdje da je sniman sound preko Pov-a su teska besmislica jer niti sam ja glumac niti caste-r za neki crtani pa umem da iznamestam reci po situaciji.
Zahtevam da se ponovo pregleda moja zalba koja je bila za lica sa id-em 48148 CB 52865 LTA I CB 40276 CB.
Naravno bicu i dostupan cak i preko discorda da se utvrdi da je verodostojnost videa tacna.

Jer ako ovo dopustite da prodje ovako ovo je zaista moracu priznati cirkus,

Stojim na raspolaganju,
Marko Fatic (Helsinki)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom