Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
7575
Players nickname
Valentino Haze
Suspect ID
0000
Date of violation
Dec 28, 2023
Time of violation
14:35
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ZopDn0l6I0o

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
391
Kao sto se vidi u povu jurimo coveka gde on to vidi i pravi se glup jer ne zna pravila.. bezi u svoj HQ gde ja trazim da dodje neki visi da taj problem resi onda se skupljaju nazivaju me da sam NPC i tu krecu price kao sto se vidi na povu ond adolazi covek broji mi 5 secunde gde ne govori zasto mi broji 5 secunde nego samo puca na mene bez ikakvog razloga
1.5 Ako stojite u svom sjedištu zabranjeno je pucati s vlastitog teritorija. | UPOZORITI
Molim da se ovi ljudi kazne i da se svaki Offtopic komentar kazni hvala lepo i prijatno.
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
1.10 Članovi bande u njihovom sjedištu mogu svakoga ubiti u slučaju da se ne slažete s njihovim zahtjevima.
Zahtev nisam izrekao takodje se moras pomeriti kad uperim pistolj u tebe i krenem pucati i krenem brojati 5 sekundi pritom si usao u HQ bez nekog validnog razloga tjst. razlog je bio "covek ti bezi u HQ kacicu ga"
1.3 U sjedištu bande zabranjen je posjećivanje bez razloga IC (npr. racija, razgovor sa zamjenicima/vođom) za sve organizacije. | UPOZORITI
Ne znam da li je stvarno validan razlog da udjes u HQ jer je razlog kacicu te na gradski ja sam ti izbrojao tolko od mene mozes se zaliti za personu koju si jurio i ako to nije validan jer se ne vidi na snimku da si igde pucao nego si ga pratio autom a on po roleplayu nema oci na ledjima ne moze videti da ga ti pratis.
 

Kobra

Player
Player
Joined
Nov 18, 2022
Messages
81
Ti dolazis u HQ Ballasa bez straha za zivot GL......
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
391
1.10 Članovi bande u njihovom sjedištu mogu svakoga ubiti u slučaju da se ne slažete s njihovim zahtjevima.
Zahtev nisam izrekao takodje se moras pomeriti kad uperim pistolj u tebe i krenem pucati i krenem brojati 5 sekundi pritom si usao u HQ bez nekog validnog razloga tjst. razlog je bio "covek ti bezi u HQ kacicu ga"
1.3 U sjedištu bande zabranjen je posjećivanje bez razloga IC (npr. racija, razgovor sa zamjenicima/vođom) za sve organizacije. | UPOZORITI
Ne znam da li je stvarno validan razlog da udjes u HQ jer je razlog kacicu te na gradski ja sam ti izbrojao tolko od mene mozes se zaliti za personu koju si jurio i ako to nije validan jer se ne vidi na snimku da si igde pucao nego si ga pratio autom a on po roleplayu nema oci na ledjima ne moze videti da ga ti pratis.
U stvarnom zivotu automobil ima RETROVIZOR ako znas sta to znaci ili moram da ti pojasnim? pre svega ti po pravilo moras da mi kazes imas 5 secundi da se sklonis, odes, bezis odavde a ti blago meni si krenuo odma da resetas po nama i pucas to je za vasu org samar 3+ clana a bilo vas je vise zelim da se svaki offtopic kom kazni i ja nek dobijem warn ne zanima me zato sto sam usao da zovem ko je taj covek i da se kazni jer nije uredu to sto radi i ponavlja se vise puta nisam vam ja kriv sto ne vodite racuna o svojim clanovima org sram vas bilo pogotovo lidera jer je dopustio ovo da se desava!!! pozdrav
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
391
1.10 Članovi bande u njihovom sjedištu mogu svakoga ubiti u slučaju da se ne slažete s njihovim zahtjevima.
Zahtev nisam izrekao takodje se moras pomeriti kad uperim pistolj u tebe i krenem pucati i krenem brojati 5 sekundi pritom si usao u HQ bez nekog validnog razloga tjst. razlog je bio "covek ti bezi u HQ kacicu ga"
1.3 U sjedištu bande zabranjen je posjećivanje bez razloga IC (npr. racija, razgovor sa zamjenicima/vođom) za sve organizacije. | UPOZORITI
Ne znam da li je stvarno validan razlog da udjes u HQ jer je razlog kacicu te na gradski ja sam ti izbrojao tolko od mene mozes se zaliti za personu koju si jurio i ako to nije validan jer se ne vidi na snimku da si igde pucao nego si ga pratio autom a on po roleplayu nema oci na ledjima ne moze videti da ga ti pratis.
i jos ovo jas am krenuo kada si izvadio oruzie ti si odma krenuo da pucas po meni i mom prijatellju Velika sramota za sve vas !! nemoj da te ja ucim za pravilo koje moras da kazes imas 5 sekundi da se sklonis odavde a ne ti da bez ikakvog razloga kazes imas 5 sekundi i da pucas sram te bilo !
 

Fico Moncler

Player
Player
Joined
Aug 8, 2022
Messages
961
  • Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu
  • ID 36532 dobit ce kaznu za MG
  • ID 34706 dobit ce kaznu za Geto Pravilo 1.5
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom