Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
35834
Players nickname
Deda Detlic
Suspect ID
37369
Date of violation
Dec 27, 2023
Time of violation
20:06
Proofs
https://imgur.com/a/siyDZhJ

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
199
Pov se samo zatrazuje od ooc eventa tako da ti ova zalba nista ne znaci.
Čovek je promenio ime 3 puta od kada je napravljen prekršaj... Od koga tačno da tražim snimak? Ili nemam od koga? To znači šta... da treba da budem uvek meta za vežbanje nekome ko nije u stanju da uzme org? Profesionalnom nabijaču warn-ova? I ne mogu ništa tu da uradim? Neka administracija onda odbije žalbu i sve je ok :)
 

Sanjilo Popilic

Player
Player
Joined
Sep 27, 2023
Messages
74
Trebao si da odes do PD i da trazis policajca pod imenom pera sanchez ,a ne posle 1 dan da trazi pov od svog hapsenja ako si primetio da je igrac prekrsio neko pravilo trebao si da okačis to na forum ,a ne da trazis pov od ic situacije.
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
199
Trebao si da odes do PD i da trazis policajca pod imenom pera sanchez ,a ne posle 1 dan da trazi pov od svog hapsenja ako si primetio da je igrac prekrsio neko pravilo trebao si da okačis to na forum ,a ne da trazis pov od ic situacije.
Eto vica... I? On nije napustio org odmah posle toga? Ili jeste? I? Sta bih tacno time postigao. Promenio je ime odmah. A danas je molio sahp da ga zaposle i odmah je napravio haos... a i ti si dobio bl pa si odmah vraćen u službu nazad (posle 5 sati)... Kome ja da se žalim? Kada svi zajedno kvarite tuđi rp? Samo administraciji. Pa neka oni odbiju i rešen problem ;)
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Čovek je promenio ime 3 puta od kada je napravljen prekršaj... Od koga tačno da tražim snimak? Ili nemam od koga? To znači šta... da treba da budem uvek meta za vežbanje nekome ko nije u stanju da uzme org? Profesionalnom nabijaču warn-ova? I ne mogu ništa tu da uradim? Neka administracija onda odbije žalbu i sve je ok :)
Zamolio bih da se ovaj offtopic i vredjanje mog druga kao ,,Profesijonalni nabijac WARN-ova'' nastrozije kazni!
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
Eto vica... I? On nije napustio org odmah posle toga? Ili jeste? I? Sta bih tacno time postigao. Promenio je ime odmah. A danas je molio sahp da ga zaposle i odmah je napravio haos... a i ti si dobio bl pa si odmah vraćen u službu nazad (posle 5 sati)... Kome ja da se žalim? Kada svi zajedno kvarite tuđi rp? Samo administraciji. Pa neka oni odbiju i rešen problem ;)
Ako mislis da je moj prijatelj prekrsio pravilo, sto ga ne kacis na Forum, nego mu trazis POV? Ne mozes traziti POV od IC-Situacije. Ovo je bila ocigledno IC-Situacija. On nije primoran da dostavi pov, niti da mu Admini traze.
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
I zamolio bih samo da smanjis toksicnost na Forumu. Ne trebamo takve ljude kod nas. Ocigledno se vidi da si ljut zbog raznih videa koje upravo kruze po gradu.
 

Jozza Shayk 🔥

Frankfurt am Main
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
343
Čovek je promenio ime 3 puta od kada je napravljen prekršaj... Od koga tačno da tražim snimak? Ili nemam od koga? To znači šta... da treba da budem uvek meta za vežbanje nekome ko nije u stanju da uzme org? Profesionalnom nabijaču warn-ova? I ne mogu ništa tu da uradim? Neka administracija onda odbije žalbu i sve je ok :)
Sta mislite tacno sa time nabijacu warnova jel to neka vrsta vredjanja?
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
199
Uredu ali to nema nikakve potrebe da ga vi nazivate nabijacom warnova
Danas je dolazio ispred Vlade kao pripadnik sahp-a i radio cb 90 minuta. Kada je uradio vezivanje sluzbenog lica i vezan posle toga, odmah je počeo sa pričom "eto warn-a gov-u" i "hahaha" šta je ako nije to čime se on sam naziva? I to nije vređanje... isto kao kada bih ja za sebe govorio da "Ja sam Car" a vi kad me sretnete kažete mi "Care moj".
 

Jozza Shayk 🔥

Frankfurt am Main
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
343
Danas je dolazio ispred Vlade kao pripadnik sahp-a i radio cb 90 minuta. Kada je uradio vezivanje sluzbenog lica i vezan posle toga, odmah je počeo sa pričom "eto warn-a gov-u" i "hahaha" šta je ako nije to čime se on sam naziva? I to nije vređanje... isto kao kada bih ja za sebe govorio da "Ja sam Car" a vi kad me sretnete kažete mi "Care moj".
Gospodine deda detlic ja vidim da ste vi ugrozeni i da bi zeleli da se igrac kazni ali nema nikakve potrebe da vi meni ovako pisete ako imate pov gde je radijo cb vi ga slobodno mozete okaciti na zalbe na igrace u slucaju da NEMATE POV onda ga administracija ni ne moze kazniti.
 

Deda Detlic

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
199
Gospodine deda detlic ja vidim da ste vi ugrozeni i da bi zeleli da se igrac kazni ali nema nikakve potrebe da vi meni ovako pisete ako imate pov gde je radijo cb vi ga slobodno mozete okaciti na zalbe na igrace u slucaju da NEMATE POV onda ga administracija ni ne moze kazniti.
Ide i za to 😉, I za failRp opt posle toga. Sad je na g.p. 3.1, pa kad to prođe.
 

Akira Bushido

Vendetta on top!
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
123
Dragi guverneru da li ste vi u mogucnosti nesto da uradite ingame a ne na forumu? Ako niste slobodno recite zamenicemo vas doci ce neko sposobniji da resava stvari 🤣🤣🤣

Administracija da razmotri kvalitet i sposobnost ovog lidera posto on i njegova organizacija unistava igru i zabavu ostalim igracima koji igraju RP drzavnih sluzbenika
 

Sanjilo Popilic

Player
Player
Joined
Sep 27, 2023
Messages
74
Danas je dolazio ispred Vlade kao pripadnik sahp-a i radio cb 90 minuta. Kada je uradio vezivanje sluzbenog lica i vezan posle toga, odmah je počeo sa pričom "eto warn-a gov-u" i "hahaha" šta je ako nije to čime se on sam naziva? I to nije vređanje... isto kao kada bih ja za sebe govorio da "Ja sam Car" a vi kad me sretnete kažete mi "Care moj".
Gospodine Deda Detlic da li to znaci da ga trebate prozvati nabijacem warnova zato sto vam je uredno s postovanjem rekao da ce te dobiti warn.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom