- Joined
- Oct 16, 2021
- Messages
- 357
Dobro veče, dobio sam warn za ubijanje u green zoni što smatram da je neispravna odluka administratora.
Igrač niti je bio autom u auto perionici, niti je bio iole blizu toj autoperionici već na trotoaru, isto kao što i kod svake neskriptovane zone u getu ne može apsolutno ceo blok oko nje biti green zona nego samo mali prostor oko zapravo tog biznisa što je objašnjenje koje će svaki administrator servera dati.
Još kao lider Vagosa sam proverio svaku green zonu kao i granice geta sa tadašnjim senior kuratorom crime Aldin Verstappen-om kako ne bi napravio grešku gde mi je i rečeno da se ovo ne smatra GZ i da ne možemo biti kaznjeni, pa sam i po tom pravilu pristupio u ovoj situaciji.
Molio bih da mi se skine warning jer i ako sam napravio grešku i ubio igrača u GZ ne bih rekao da je to moja krivica jer mi je rečeno od senior crime admina čiju reč moram da poštujem.
Hvala na razumevanju,
Andra.
Igrač niti je bio autom u auto perionici, niti je bio iole blizu toj autoperionici već na trotoaru, isto kao što i kod svake neskriptovane zone u getu ne može apsolutno ceo blok oko nje biti green zona nego samo mali prostor oko zapravo tog biznisa što je objašnjenje koje će svaki administrator servera dati.
Još kao lider Vagosa sam proverio svaku green zonu kao i granice geta sa tadašnjim senior kuratorom crime Aldin Verstappen-om kako ne bi napravio grešku gde mi je i rečeno da se ovo ne smatra GZ i da ne možemo biti kaznjeni, pa sam i po tom pravilu pristupio u ovoj situaciji.
Molio bih da mi se skine warning jer i ako sam napravio grešku i ubio igrača u GZ ne bih rekao da je to moja krivica jer mi je rečeno od senior crime admina čiju reč moram da poštujem.
Hvala na razumevanju,
Andra.