U powu se vidi kako ja ne vredjam igraca uopste a dobio sam kaznu za G.P 3.1 a uopste nisam vredjao igraca ono sto sam rekao na radio on nije cuo pa samim tim ne trebam dobiti kaznu za G.P 3.1,a doticni administrator nije kaznio igraca koji je prekrsio pravilo FearRp.Ja priznajem da sam rekao ruznu rec ali igrac to nije mogao cuti pa samim tim ja ne bi trebao dobiti kaznu za G.P3.1.
Hvala na citanju.
Hvala na citanju.