Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23600
Players nickname
Nikola Wick
Administrators nickname
Simon Corey
Date
Dec 31, 2023
Time
11:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/561976/#post-2040714

Jonh Wick

Player
Player
Joined
Jun 10, 2023
Messages
356
Poštovani,
Danas oko 11h sam dobio ban za upotrebu OBS-a na žalbi koju sam postavio na drugog igrača za 6.15. Kao što se na snimku vidi, snimam sa AMD Software: Adrenalin Edition, kojeg sam dobio uz grafičku karticu. Postavljao sam žalbe na forumu i u dokazima su uvek stajali videi snimljeni ovim programom i nikada nije bilo ikakvog problema, do sada. Ja se izvinjavam ako nisu snimljeni svi slojevi. Želeo bih da dobijem unban, pošto kreću praznici i voleo bih da igram sa svojim prijateljima.
Unapred hvala i srećni praznici.
Nikola Wick
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom