Poštovani,
Danas oko 11h sam dobio ban za upotrebu OBS-a na žalbi koju sam postavio na drugog igrača za 6.15. Kao što se na snimku vidi, snimam sa AMD Software: Adrenalin Edition, kojeg sam dobio uz grafičku karticu. Postavljao sam žalbe na forumu i u dokazima su uvek stajali videi snimljeni ovim programom i nikada nije bilo ikakvog problema, do sada. Ja se izvinjavam ako nisu snimljeni svi slojevi. Želeo bih da dobijem unban, pošto kreću praznici i voleo bih da igram sa svojim prijateljima.
Unapred hvala i srećni praznici.
Nikola Wick
Danas oko 11h sam dobio ban za upotrebu OBS-a na žalbi koju sam postavio na drugog igrača za 6.15. Kao što se na snimku vidi, snimam sa AMD Software: Adrenalin Edition, kojeg sam dobio uz grafičku karticu. Postavljao sam žalbe na forumu i u dokazima su uvek stajali videi snimljeni ovim programom i nikada nije bilo ikakvog problema, do sada. Ja se izvinjavam ako nisu snimljeni svi slojevi. Želeo bih da dobijem unban, pošto kreću praznici i voleo bih da igram sa svojim prijateljima.
Unapred hvala i srećni praznici.
Nikola Wick