- Joined
- Mar 13, 2022
- Messages
- 75
Postovani Vrhovni Administratori tokom vremena više od 1 godine kada sam bio banovan shvatio sam svoju gresku koja nije bila namerna i jako bih voleo da ponovo zaigram na ovom prelepom projektu tokom praznika i dalje.
dobio sam ban za (g.p 1.1 i g.p 1.4 by Ivkezz Obama)
Srdacan Pozdrav!
dobio sam ban za (g.p 1.1 i g.p 1.4 by Ivkezz Obama)
Srdacan Pozdrav!