Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7436
Players nickname
Drakaris Gasa
Administrators nickname
Relja Shayk
Date
Dec 31, 2023
Time
23:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/562653/#post-2044122

Drakaris Gasa

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
32
1. Jel realno da policija prelazi motorom u kontra smer i bude ziv posle saobracajke od 300 na sat?
2. Jel realno da nekog udaris 300 na sat sa dzipom on pade sa motora i krene da hapsi i prica sve sto prica?
3. Jel realno da se zabijas u coveka kolima 5 puta a on ustaje i nastavlja da prica kako cemo mi na gradski?
4. Jel realno da posle svega lik samo vadi tazer i nema nikakav strah dok ga bije covek golf palicom.

5. Jel realno da policajca ne zanima sto je oko njega 7 ljudi i sto ga svi maltretiraju. On snima, puca hapsi.

6. Znate da je ID 27900 vec kaznjen za 6.15 jos sinoc, a danas opet dobio za istu stvar demorgan. Ide zalba naravno sa njegove strane.

7. Zvao sam Relju pre zalbe 3 puta, ne odaziva se administrator na report.

8. Cemu administracija sluzi? Da pomaze igracima i cini igru boljom ili da sprovodi pravila koja ni sami ne znaju ili koja su toliko nelogicna da je to presmesno posto je tuzno.

Svaku sledecu zalbu ce resavati Mazhor. Jer vi ste nemoguca administracija puna gresaka i niste prijatelji.

Ovoj nasoj zajednici moze samo Mazhor da pomogne.

Ja sam vrlo dobar lik i necu da se ovako iko ponasa prema bilo kome ko je dobar i ima zdrav mozak.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Na sta se vi tacno zalite ovdje? Sve ste nesto ispisali a ja uopste ne znam na sta se vi zalite? Odbijeno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom