Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41557
Players nickname
XXX
Suspect ID
46506, 10930
Date of violation
Jan 2, 2024
Time of violation
20:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=D0ded4H32Fc

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
GP 3.1 - vrijeđanje ooc
GP 3.2 - Psovanje familije ( Doticna osoba izrekla "jebem ti sve po spisku")
GP 6.13 - dovrsavanje iz koristoljublja ( ID : 46506 ubija vezano lice koje je pucalo na službenike)
MG - Pri ulasku u zatvor službenik govori da lice ide s eventa, a pritom lice ima masku te se vidi otvorena korupcija
PG - Popustanje mojih lisica više od 4-5 puta od strane FIB agenata
UB
PZD 5.10 Zaposlenici LSPD -a / FIB -a / SAHP -a dužni su za pozive koristiti samo službeni prijevoz. (Upotreba vlastitog automobila strogo je zabranjena.) | Usmeno upozorenje. - ( Lice koristi rentu ispred zatvora )

Sve se vidi u pov.
 
Last edited:

AlexXx94

Player
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
77
Jbg brate Lakosta iz Bugarske moze da radi sve, bugari su cudo, kao sto i Luksuzni bosanci ne rade mg imaju specijalne naocare vide preko balaklave. Za njih pravila ne vaze. Hahahahah chief of stuff FIBa , uspeo u zivotu. A u Rl balavac koji se nije potukao 1 u zivotu
 

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
141
LSPD:
-Mass MG
-41557 vredja admina i pokazuje srednji prst adminu
-12033 MG prepoznaje 46506 dok ima masku na sebi
-Fail RP pucanje bez brojanja na fib agenta + TK
-Vezivanja lica u sred pucnjave
-PG vozis jugular off road dok ides 100 km/h
-12033 vredjanje familije
-PG 41557 vezuje dok 46506 ima pistolj u ruci
-PG 41557 dize lice i prica na radio u isto vreme
 

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
141
Jbg brate Lakosta iz Bugarske moze da radi sve, bugari su cudo, kao sto i Luksuzni bosanci ne rade mg imaju specijalne naocare vide preko balaklave. Za njih pravila ne vaze. Hahahahah chief of stuff FIBa , uspeo u zivotu. A u Rl balavac koji se nije potukao 1 u zivotu
така е братле, добре си
 

Johnny_Lahantaestamuloca

Slusaj staroga al ne idi po njega.
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
128
Jbg brate Lakosta iz Bugarske moze da radi sve, bugari su cudo, kao sto i Luksuzni bosanci ne rade mg imaju specijalne naocare vide preko balaklave. Za njih pravila ne vaze. Hahahahah chief of stuff FIBa , uspeo u zivotu. A u Rl balavac koji se nije potukao 1 u zivotu
Šta fali nama Bugarima?
Žalba nije u formatu jedan ID je na žalbi drugi na snimak . Ljubi te Čiča Johnny
 

Andrej Kovac

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
85
GP 3.1 - vrijeđanje ooc
GP 3.2 - Psovanje familije ( Doticna osoba izrekla "jebem ti sve po spisku")
GP 6.13 - dovrsavanje iz koristoljublja ( ID : 46506 ubija vezano lice koje je pucalo na službenike)
MG - Pri ulasku u zatvor službenik govori da lice ide s eventa, a pritom lice ima masku te se vidi otvorena korupcija
PG - Popustanje mojih lisica više od 4-5 puta od strane FIB agenata
UB
PZD 5.10 Zaposlenici LSPD -a / FIB -a / SAHP -a dužni su za pozive koristiti samo službeni prijevoz. (Upotreba vlastitog automobila strogo je zabranjena.) | Usmeno upozorenje. - ( Lice koristi rentu ispred zatvora )

Sve se vidi u pov.
Pre svega tvoj ID je krivo stavljen... ti nisi ID 9165 nego ID 41557.
Snimak je cutovan. 20:18 skace na 20:22
PG od strane 41557 na početku snimka pretražuješ ga kad ti ga držiš pod rukom, nakon neuspjelog pokušaja stavljanja u auto kršiš glavno pravilo 3.2-psuješ mu mamu. Ponovno kršiš PG gdje trčiš s njim ma da ti je pod rukom. Kršiš pravilo MG-koristis discord ili neki VOIP tijekom RolePlay-a. Kršiš PG po 3. put stavljaš lisice 46506 dok ima revolver u ruci. Po 4. Put kršiš PG stavljaš lisice ID 10930 i ID 46506 dok si okrenut prema njemu leđima. Na prakingu 2 LSPD-ovca krše pravilo 6.15 gdje pucaju na lice bez brojanja. Također rade Team Kill jer pucaju na člana FIB-a. Radiš PG po 5. put gdje ga vadiš tejzerom iz auta. Na samome kraju vrijeđaš administraciju servera sa tamim time kršiš G.P. 5.3.

MASS RULE BREAK od strane ID 41557
 

Akira Bushido

Vendetta on top!
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
123
Pa nista nije offtopic, prekrsio si vise pravila za svoju org nego nas dvojica, to da ja ne smem da odvezem svog kolegu nema veze sa vezom za failrp nego za korumpiranog policajca jer se rp nastavlja,paconi tebrice prestani da radis ovakve stvari to sto ne mozes nista IC da uradis nije nas problem nego tvoj, udjes u org koji je jaci od fiba i pokusas nesto i ne uradis nista a tek sa lspd ne mozes nista posto je fib najjaca organizacija setana na serveru i svoje frustracije iskazuj na druge nacine. Nadji nacin da nas nekako IC resis a ne ovako topli savet, ako zelis mogu da te naucim kako se rade stvari u drzvanim orgovima bez da budes prozivan od 95% servera i da resavas stvari na smekerski nacin a ne ovako. Neka admini donesu odluku a nadam se da ce pravedno da kazne svakoga ko je krsio pravila.
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Pa nista nije offtopic, prekrsio si vise pravila za svoju org nego nas dvojica, to da ja ne smem da odvezem svog kolegu nema veze sa vezom za failrp nego za korumpiranog policajca jer se rp nastavlja,paconi tebrice prestani da radis ovakve stvari to sto ne mozes nista IC da uradis nije nas problem nego tvoj, udjes u org koji je jaci od fiba i pokusas nesto i ne uradis nista a tek sa lspd ne mozes nista posto je fib najjaca organizacija setana na serveru i svoje frustracije iskazuj na druge nacine. Nadji nacin da nas nekako IC resis a ne ovako topli savet, ako zelis mogu da te naucim kako se rade stvari u drzvanim orgovima bez da budes prozivan od 95% servera i da resavas stvari na smekerski nacin a ne ovako. Neka admini donesu odluku a nadam se da ce pravedno da kazne svakoga ko je krsio pravila.
Majstore mislim da su ljudi iz FIBA i opcenito ta cijela ekipa jedina na serveru koja ne zna da rijesi situaciju IC putem nego se mora rjesavati preko foruma gradskog što sam ti i spomenuo ic. Svaki roleplay i svi dokazi su vam namjesteni a to se vidi iz aviona. Lijepi pozdrav brate sve se vidi kakav rp imate na videu al da cete jebat normalne ljude i kvarit njihovu igricu tj dozivljaj, necete. To sto se niste namjerili na nikog prije mene tko ce vas samarat za svaku sitnicu i to što ste navikli da vam se ide uz dlaku i da vam se oprašta te zataškava svaku stvar koju napravite nije moj problem. Za ekipivu ljudi koji su pokriveni jedino rjesenje ce biti da se ta ista gamad makne sa servera . Lijepi pozdrav.
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Znas tko proziva tih tvojih 95 % servera , odnosno 95 % tvojih ljudi iz iste ekipe kojima ja smetam jer vas uhvatim gdje god stignem kako krsite sva moguca pravila i radite teski rp2win nad jadnim ljudima koji nemaju mogucnosti kao ta vasa org plus ljudi korumpirani s biografijama da ih se stavi kao obicne civile vjerojatno ne bi ni znali da igraju jer su navikli na te brutalne mogucnosti da imaju sve i da im niko po rp tj po njihovom misljenju "ne moze nista" pa kad dodu obicnim civilima te ukazuju na neka svoja pravila koja ni sami ne znaju te se izivljavaju na istima. Smijesni ste ubiti ste hrpa klinaca koja se ubrijala nesto sto nikad nece biti u RL jer ste pola vas ljudi nekakvim poteškocama i ne možete da shvatite neke stvari. 😃
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Zašto uvijek imate potrebu da se pravdate i da komentirate žalbe, pazi samo ljudi iz vaše org stavljaju rekacije, komentiraju sa novih profila? Mislis da ste VI ti koji ste u množini ? Gadno se varate, propitaj malo normalne ljude s mozgom a ne propalitete oko kojih si okružen.
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
579
Majstore mislim da su ljudi iz FIBA i opcenito ta cijela ekipa jedina na serveru koja ne zna da rijesi situaciju IC putem nego se mora rjesavati preko foruma gradskog što sam ti i spomenuo ic. Svaki roleplay i svi dokazi su vam namjesteni a to se vidi iz aviona. Lijepi pozdrav brate sve se vidi kakav rp imate na videu al da cete jebat normalne ljude i kvarit njihovu igricu tj dozivljaj, necete. To sto se niste namjerili na nikog prije mene tko ce vas samarat za svaku sitnicu i to što ste navikli da vam se ide uz dlaku i da vam se oprašta te zataškava svaku stvar koju napravite nije moj problem. Za ekipivu ljudi koji su pokriveni jedino rjesenje ce biti da se ta ista gamad makne sa servera . Lijepi pozdrav.
frajeru iz ovog kaj si napiso meni zvuci ko da si bas opsjednut "tom ekipicom", ne znam kako je kod tebe al tu u zagrebu je lijepo suncano, odi van sjedni se na nekom trgu u neku birtiju popi si nekaj, gledaj male, bleji s nekim kako hoces, ako budes samo sjedio u sobi i kipio radi piksela na ekranu kojih se ne budes sjecal za koju godinu tratis si vrijeme i kasnije budes si mislio da si dost bolje mogo isto iskoristit
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom