Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
36958
Players nickname
Mihailo Pastelota
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Sep 22, 2023
Time
00:00
Proofs
https://prnt.sc/MWZejDalVOz4

Raymond Osama

Player
Player
Joined
Jan 19, 2023
Messages
20
Draga administracijo Grand RP servera,

Pre..malo vise od nedelju dana sam usao na Grand RP server i docekala me je poruka kako mi je account trajno blokiran. Nisam igrao na projektu vise meseci zbog privatnih obaveza i problema i kada sam odlucio da ponovo udjem video sam da sam banovan za Generalno Pravilo 1.1, tojest za prodavanje ili deljenje account-a. Ja nikada nisam davao svoj account, takodje ga nikada nisam ni prodao vec sam se prebacio sa rockstar launchera na Epic Games launcher. Svoj account sam napravio preko Rockstar launchera ali sam se posle izvrsnog vremena prebacio na Epic. Nisam znao da ovakva promena treba da se prijavi administraciji i verovatno je zbog toga usledio moj ban. Veoma mi je zao zbog svega sto se desilo takodje mi je i veoma krivo i vidim gde sam napravio gresku, ova greska nije bila namerna vec stvarno nisam znao da trebam da obavestim nekoga u vezi ovoga. Nadam se da mozete da mi oprostite i da mi date drugu sanasu jer sam uzivao igrajuci na vasem Projektu, proveo sam puno vremena na njemu i zeleo bih da nastavim da igram na njemu.

Sve najbolje vam zelim i nadam se da ce te moci da me razumete.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom