Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
43343
Players nickname
Borna Skaro
Suspect ID
13817
Date of violation
Jan 5, 2024
Time of violation
20:52
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Zm79OwtFrmo

Borna Jones 43343

Samo znaj da bog postoji.
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
27
Dotični ne prima damage od moga reva niti puške revom sam možda promašio ali vidi se da pri kraju pov pet puta ga pogađam i on ne prima ni jedan hit i vidi se na healt baru da ima 0 helta.
Samnom su još bila 3 čoveka jedan od njih dao mu je 81 damage a drugi 53 koji je ubio dotičnog 13817.
Evo proof od igrača koji mu je dao 81 dmg Pending review - Posible cheat I 13817
 
Last edited:

Youngstar0555

Player
Player
Joined
Aug 29, 2023
Messages
242
Dotični ne prima damage od moga reva niti puške revom sam možda promašio ali vidi se da pri kraju pov pet puta ga pogađam i on ne prima ni jedan hit i vidi se na healt baru da ima 0 helta.
Samnom su još bila 3 čoveka jedan od njih dao mu je 81 damage a drugi 53 koji je ubio dotičnog 13817.
Niste culi za Jay-a Masinu vidi se da niste
 

Jayoo

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
68
Dotični ne prima damage od moga reva niti puške revom sam možda promašio ali vidi se da pri kraju pov pet puta ga pogađam i on ne prima ni jedan hit i vidi se na healt baru da ima 0 helta.
Samnom su još bila 3 čoveka jedan od njih dao mu je 81 damage a drugi 53 koji je ubio dotičnog 13817.
Evo proof od igrača koji mu je dao 81 dmg Pending review - Posible cheat I 13817
Izvoli lepi
 

Borna Jones 43343

Samo znaj da bog postoji.
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
27
Brate moj lijepi vidiš li koliko si ti dugo na 0 hp molim da admin dobro pregleda pov
 

Youngstar0555

Player
Player
Joined
Aug 29, 2023
Messages
242
ja bih prvo proverio za taj skin za revolver da li je dozvoljen
admin bi trebalo to da se zapita
''
''ja bih prvo proverio za taj skin za revolver da li je dozvoljen''
Jel nikad nisi igrao grand.
Idi da ofarbas rev i videces taj skin sta pricas ti,ljubomoran si sto je neko bolji.
 

Amir Luxury

Kako je Bogu ako je meni ovako?
Player
Joined
Apr 18, 2023
Messages
76
Dotični ne prima damage od moga reva niti puške revom sam možda promašio ali vidi se da pri kraju pov pet puta ga pogađam i on ne prima ni jedan hit i vidi se na healt baru da ima 0 helta.
Samnom su još bila 3 čoveka jedan od njih dao mu je 81 damage a drugi 53 koji je ubio dotičnog 13817.
Evo proof od igrača koji mu je dao 81 dmg Pending review - Posible cheat I 13817
Bato 43k id si on 13k sta nije jasno covjek doktoriro dok ti nisi ni kreno igrat
 

Ogisha Rayzi

als je je slecht voelt, denk dan aan de mensen die
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
38
Bato 43k id si on 13k sta nije jasno covjek doktoriro dok ti nisi ni kreno igrat
Kakve veze ima id sa bilo icim evo vidio sam fib koji je manji id i krsi pravila kakve veze ima ako je neko veci id ne znaci da ne zna pravila i kako da se ponasa
 

Youngstar0555

Player
Player
Joined
Aug 29, 2023
Messages
242
Kakve veze ima id sa bilo icim evo vidio sam fib koji je manji id i krsi pravila kakve veze ima ako je neko veci id ne znaci da ne zna pravila i kako da se ponasa
Zacepi sta se pravis pametan pucas na eventu sa kalasom
 
Last edited:

Fico Moncler

Player
Player
Joined
Aug 8, 2022
Messages
961
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu
Nedovoljno dokaza za cheat
(Moguci D-sync)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom