Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
38227 , 44811 , 53143
Players nickname
Roland Vig
Administrators nickname
Kristina Verstappen
Date
Jan 5, 2024
Time
19:00
Proofs
https://imgur.com/a/2HbfGff

Roland Vig

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
93
Prvo sam krenuo ja da igram Grand RP pa video i brat pa mu se svidelo pa je odlucio da napravi i on svoj nalog jedno vreme smo delili pa sam odlucio od plate da mu kupim komp i GTA 5 da moze da igra zasebno a brat je gluvo nem on je ceo dan kuci zbog posebnih potreba pa njemu je ovo bila trenutno jedina zanimacija i ovako je imao problema ingame ali to je do igraca da pojedini ne shvataju da on ne cuje a ja zbog posla nemogu biti stalno uz njega pa i da pricam umesto njega

postovani Mujo zamolio bih te da unbanujes naloge da mozemo da nastavimo , hvala unapred .
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,592
Samo main moze dobiti unban uz money wipe ako se slazete
 

Roland Vig

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
93
hvala ti mujo da si prekrsio svoju rec da mozemo da razdvojimo karaktere i da igramo zasebnim racunarima manje vise zbog mene ja sam starija osoba ali rec protiv maloletnika koji je GLUVO NEM koji se tako razocarao u sve ovo , kupio sam mu par drugih igrica tako da sad vec slobodno mozes razmatrati o o slucaju koliko god hoces .
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,592
Ja se izvinjavam ali nisam baš najbolje razumio, da li se na kraju slažete za wipe novca na main nalogu ili?
 

Roland Vig

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
93
moze money wipe , a sta bratu da kazem moze li da zapocne iznova na tom gta da igra ili ne ?
 

Roland Vig

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
93
mislim na tom gta preko epica ili moram kupiti novi gta da moze praviti nalog svoj ?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom