Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Impostor
Suspect ID
28427
Date of violation
Jan 8, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/post-thread

Lucian-

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
19
Poz,

ID 28427 kada je prije mjesec dana na aukciju izasao Chip Tuning broj 22 Kayn Datkin posudio skoro sav kes koji je imao, on mu je za taj kes dao crni pikacu i jos neke stvari.

Taj Chip Tuning je na aukciju otisao za 1.5milijarde i imao ga je Kayn Darkin.

Sada ga ima Coby Redington taj isti koji mu je posudio te pare.

Zanima me odakle Cobyu ponovo tolike pare da kupi Chip Tuning od Kayn Darkina ako je isti otisao za 1.5 milijarde na aukciju.

Nema mi smisla ako netko kupi Chip Tuning za 1.5 milijarde da ga nekome da za ispod te cijene ili za cak duplo manje.

Detaljno provjerite ovo.
 

Bankman

Player
Player
Joined
Oct 8, 2023
Messages
55
Coby Smradington je poznat po G.P 1.6
On je već to jednim uradio i ovo mu je drugi put.

Ja sam odavno rekao da on opet kupova OC za IC pare.

Eto sad Kayndarkin Kupuje chip za 1.5 milijarde.
Mjesec dana kasnije ga proda cobiju koj ga prodaje za 750 mil.
Pa sad ti vidi i kaži da nije 1. 6 u pitanje.

Ako ga kayn kupuje za 1.5 milijarde a proda ga za 2 puta manje ili kolko već nakon mjesec dana i to čovjeku koj je već banovan na mainu zbog 1.6
Kako onda da ne smrdi?
 

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
417
Poz,

ID 28427 kada je prije mjesec dana na aukciju izasao Chip Tuning broj 22 Kayn Datkin posudio skoro sav kes koji je imao, on mu je za taj kes dao crni pikacu i jos neke stvari.

Taj Chip Tuning je na aukciju otisao za 1.5milijarde i imao ga je Kayn Darkin.

Sada ga ima Coby Redington taj isti koji mu je posudio te pare.

Zanima me odakle Cobyu ponovo tolike pare da kupi Chip Tuning od Kayn Darkina ako je isti otisao za 1.5 milijarde na aukciju.

Nema mi smisla ako netko kupi Chip Tuning za 1.5 milijarde da ga nekome da za ispod te cijene ili za cak duplo manje.

Detaljno provjerite ovo.
poz relja je dozvolio da se po minimalnoj cijeni prebaci chip na cobya,jer kayn nije u mogucnosti da igra toliko puno pa radi produkata i aktivnosti je prebacen kod cobya,ne dipr
 

Luigi Basso

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
94
Sve razumem i da stavljate ljude koji vas vredjaju i za ne znam sta sve ali da se vi bavite ovime i da trosite toliko vremena za glupu igricu mi ne ide u glavu jel ne mozete da sednete i da chillate da se zajebavate sa ljudima sa kojim volite to da radite... Sta vas boli kurac kako je on to kupio i sta je radio gledaj svoja posla i uzivaj (Nemate zivote izadjite malo napolje pipnite zensko barem za ruku <3)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom