Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Mile Kosilica

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
145
1) Vaše ime u RL: Ante

2) Vaše godine:
15

3) Vremenska zona:
GMT +2
4) Prosjek online po danu:
5-10h

5) Vaš Diskord:
ante5487

6) Vaše Ingame ime:
Ante DeLuca

7) Vaš ID:
33595

Dodatne Informacije:

1. Lider za:
EMS

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

1)
Dobar sam vodja i volim pomagati ljudima, pristaje mom karakteru i vidim se u tome jer mi se svidja.

2)
Znam pravila grada, kao high command pomagao sam zamenicima i direktoru u nekim situacijama.

3)
Dugo igram na GrandRP i bio sam high comanda puno puta, a najvise u EMS.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

*Pri primanju novih clanova EMS-a bi se trebalo ispitivati neka osnovna pravila poput
(pg,mg,vdm,cl,fear rp itd)da se primaju i ljudi koi mogu da igraju minimalno 2h dnevno i naravno ooc-15+,ic- 5+ godina.

*Imao bi sefa pilota koji bi radio svoje testove i zaposljavao pilote u svoju jedinicu kako bi se sa helikopterom mogle vrsiti intervencije na dalekim mjestima preko 4km.

*Lab akcije bi se radile redovno i pazili bi i provjeravali da svaka drzavna organizacija ima dovoljno lekova za svoje potrebe, isto kao i EMS. Drzavne organizacije bi nekad pravile ljekove.

*Rankovi bi se zasluzili sa radom trudom i voljom, a ne na lepe oci. Radio bi regrutacije 2 puta dnevno i aktivno bi odrzavao EMS i njegove zaposlenike. Novi bolnicari bi dobili detaljnu obuku oko svega sta trebaju znati.

*Ispitivali bi dobra rp pravila i ispitujemo situacije koje se desavaju u EMS, uz detaljnu provjeru gradjanina koji se prijavljuje mi bi ga primili u organizaciju te mu odrzali nasu obuku!
 

Pabloo Montreal

player
Player
Joined
Jan 28, 2023
Messages
321
1) Vaše ime u RL: Ante

2) Vaše godine: 15

3) Vremenska zona: GMT +2
4) Prosjek online po danu: 5-10h

5) Vaš Diskord: ante5487

6) Vaše Ingame ime: Ante DeLuca

7) Vaš ID: 33595

Dodatne Informacije:

1. Lider za:
EMS

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

1)
Dobar sam vodja i volim pomagati ljudima, pristaje mom karakteru i vidim se u tome jer mi se svidja.

2) Znam pravila grada, kao high command pomagao sam zamenicima i direktoru u nekim situacijama.

3) Dugo igram na GrandRP i bio sam high comanda puno puta, a najvise u EMS.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

*Pri primanju novih clanova EMS-a bi se trebalo ispitivati neka osnovna pravila poput
(pg,mg,vdm,cl,fear rp itd)da se primaju i ljudi koi mogu da igraju minimalno 2h dnevno i naravno ooc-15+,ic- 5+ godina.

*Imao bi sefa pilota koji bi radio svoje testove i zaposljavao pilote u svoju jedinicu kako bi se sa helikopterom mogle vrsiti intervencije na dalekim mjestima preko 4km.

*Lab akcije bi se radile redovno i pazili bi i provjeravali da svaka drzavna organizacija ima dovoljno lekova za svoje potrebe, isto kao i EMS. Drzavne organizacije bi nekad pravile ljekove.

*Rankovi bi se zasluzili sa radom trudom i voljom, a ne na lepe oci. Radio bi regrutacije 2 puta dnevno i aktivno bi odrzavao EMS i njegove zaposlenike. Novi bolnicari bi dobili detaljnu obuku oko svega sta trebaju znati.

*Ispitivali bi dobra rp pravila i ispitujemo situacije koje se desavaju u EMS, uz detaljnu provjeru gradjanina koji se prijavljuje mi bi ga primili u organizaciju te mu odrzali nasu obuku!
Ajmo anteeee
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom