Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Sake Bukvaa

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
226
1. Vaše ime IRL Kerim
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosjek online po danu 6-7h
5. Vaš Discord kera0858
6. Vaše ingame ime Sake Bukva
7. Vaš ID 26129

Dodatne informacije

1. Lider za LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje) Zelim biti lider ove organizacije iz razloga tog sto imam jako puno iskustva u njoj, LSPD mi je prva organizacija u kojoj sam bio kada sam usao na ovaj projekat a ujedno i najdraza organizacija. U LSPD-u sam bio jako puno puta bio HC bio sam cak i zamjenik lidera tako da mi vodjenje ove organizacije ne bi bilo nepoznato i ne bi mi bio problem.Kao zamjenik mnogo toga sam naucio o ovoj organizacija kako funkcionise kako radi itd.... Zelio bih da budem lider LSPD-a zato sto mislim da imam dovoljno iskustva i bas zbog toga sto mi je ovo prva org, i najdraza.Ujedno zelio bih da budem lider organizacije jer nikad dosada nisam bio lider pa bih zelio da probam i to na ovom projektu.Smatram sebe sposobnog za tu ulogu.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1. Ljudi koji bi zelili da se zaposle u ovu org. morali bi odlicno poznavati RP pravila i generalna pravila.
2.Stalno bih radio regrutacije.
3.Specijalne jedinice u organizaciji bi stalno morali raditi neke akcije sa drugim drzavnim organizacijama ili da oni naprave neku akciju
4. High Commanda bi bilo strogo birana i samo ljudi koji su vise godina u gradu i koji imaju iskustva sa organizacijama bi bili u HC
5. Ne bi dopustio da mi u stanici bude puno zaposlenika, vec samo HC bi smio biti na recepciji i da usluzuje ljude.
6.Stalno bih davao bonuse zaposlenima za njihov trud i rad a onima najaktivijima bi davao posebne bonuse za njihov trud.
7.Svaki clan koji bi usao u org. morao bi da ide od pocetka i da se trudi za svoj rank.
8. Trudio bih se maksimalno da LSPD-a bude najvise na akcijama.
9. Na akcijama bi morala vladati stroga ozbiljnost u suprotnom bi slijedile sankcije.
10. Kada bi neko dobio suspend on bi morao ostati na tom ranku nekoliko dana dok ne bude svijestan svojih gresaka/
11. HC bi se morao postovati ne bitno da li sam to ja ili moji zamjenici svi bi se morali jednako postovati.
12.Svako ko bi se zaposlio u LSPD morat ce proci jednu veliku i detaljnu obuku da u buducnosti ne bi pravili greske.
13. U organizaciji ne bi dopustio neaktivnost clanova tj. svaki clan ako je npr. bio online 4h, 2h je morao provesti na duznosti minimalno jer meni ne trebaju ljudi koji su tu samo da kupe platu.
14.Trudio bi se da na radio komunikacija bude minimalna tj. da se na radiu govore samo bitne informacije ukoliko je neka potjera ili nesto bitno itd...
15.Svako ko komunicira na radiu bi morao da komunicira iskljucivo u kodovima i da se javlja sa svojim brojem znacke.
16.Svaki clan bi morao imati svoju znacku radi lakse identifikacije ko komunicira na radio u datom trenutku.
17.Na akcijama samo HC ce komunicirati na radiu ostali moraju da sute ili mogu pricati ali samo ukoliko je to neophodno
18.Napravio bih par video klipova za nove clanove kojima i poslije obuke nesto nije jasno.

......



Rankovi
-------------------------
30.Nacelnik
29. Zamjenik Naclenika
28. Asistent Naclenika
27. Major
26.Kapetan
25.Vodja Odjeljenja
HIGH COMMAND
----------------------------

24.Zamjenik Vodje Odjeljenja
23.Komandir Stanice
22.Instruktor Obuke
HIGH STAFF
-------------------------

21.Senior Inspektor
20.Inspektor
19.Mladji Inspektor
18.S.W.A.T Trener
17.S.W.A.T Tactical Unit
16.S.W.A.T Sniper Unit
15.S.W.A.T Senior
14.S.W.A.T
Odjeljenja
-------------------------

13. Police Officer Master
12.Police Officer Senior
11.Stariji Policajac
10.Policajac
9.Policicajac Oficir III
8.Policajac Oficir II
7.Policajac Oficir I
6.Kadet
5.Sluzba za zapljenu
4.Policajac na obuci
3.Suspend I
2.Suspend II
1.Suspend III





Kodovi za komunikaciju na radiu:
10-1: Svi u vrstu na parkingu kod stanice.
10-2: Negativno
10-3: Prekid svake komunikacije na radiu.
10-4:potvrdjeno
10-5: Ponoviti posljednji prenos.
10-6:Zanemarite posljednji prenos
10-7:Odjava sa duznosti
10-8: Prijava na duznost
10-10: Pucnjava na lokaciji
10-20: Lokacija?
10-21:Stanje na lokaciji
10-33:potrebna podrska
10-99:Kraj situacije

Ovi kodovi bi se morali maksimalno postovati!


 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom