Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Bendzamin_Kaney

Player
Player
Joined
Jan 11, 2024
Messages
7
Ime porodice:Amigo Kazablanka
Ime vlasnika porodice ID:Bendzamin Kaney 19677
Forum link vlasnika porodice:Bendzamin Kaney
Ime vlasnika porodice na diskordu:cork2008_80865
Broj porodicne kuce:1212
Logo porodice:https:
aJ3RyLo.png

Nastanak porodice:Kao deca ja i moj prijatelj u jednom selu smo bili izlozeni opasnom kriminalu u kolumbiji.Takodje bili li smo maltretirani tokom svog detinjsta kako smo odrastali dolazila nam je ta ideja da otvorimo svoj manji klan za okolni transport droge i oruzija uspevalo nam je sve to jednom mnam je dosao jedan clan i rekao nam je da je bio u jednom gradu koji je stvoren za nas Los Santos grad koji je izlozen kriminalom.Tu ja i moj prijatelj otvaramo svoju porodicu pocinjemo da se bavimo prodajom nelegalnog oruzija islo nam je za rukom pa smo poceli da krademo auta i da proizvodimo i prodajemo drogu iz dana u dan broj clanova u porodici je bio sve vivi i visi mnogo ljudi u ovom gradu je zainteresovano za kriminal.Kada smo videli potencojal u sebi i ostalim clanovima porodica se sirila i jacala sada kad smo skupili postenih ljudi hocemo da predjemo opasniju fazu kriminala ocekujem jos mnogo clanova u nasoj familiji.


Cilj porodice:Cilj nase porodice je da kupi neki biznis u ovom gradu i da ima puno novih clanova da ih uvedemo u ovaj posao i ih naucimo kako da funkcijonisu u ovom svetu plan u naj blizem periodu je da se kupi neki parking ili prodavnica sta god sam da imamo neki biznis zelim sve naj bolje za svoju porodicu kada bi svi radili kao najbolji tim lako bi se ostvarile sve zelje ove porodice.




Pavila porodice:
1 zabranjeno ponizavanje drugih clanova porodice
2 zabranjeno vredjanje visih rankova
3 zabranjeno kradja iz familije
4 Zabranjeno ubijanja drugih igraca iz familije
5 Zabranjeno vredjanje koriscenjem racionalizma
6 Izricito slusanje visih cinova



Fem autfit:
Gha2YzT.png





Rankovi familije:
1
suspend-taj rank je za igrace koji su prekrsili neko pravilo i koji treba da se isprave
2 Warior-taj rank je za pocetnike koji su se pridruzili familiji koji se uce pravilima familije
3 Flesh-taj rank je za clanove od kojih ocekujemo da budu aktivni i da zasluze veci rank
4 Narko Boss-ovaj rank je za clanove koji imaju zadataka da proizvode i prodaju drogu
5 Cliner-ovaj ran je zasluzen da resavaju probleme u familiji i komflikte ako do njih dodje
6 Yiff-ovaj rank je za osobe koje su odlicni pucaci i idu redovno na dogadjaje i odbranu familije
7 Don-rank za osobe koje su stekle svo poverenje i ima mogucnos da vodi nize clanove na dogadjaje ako nisu visi rankovi tu
8 Mini Boss-rank koji nagdleda nize rankove i vodi red u porodici
9 Co Lider-osoba koja zamenjuje vodju familije kada on nije tu i ima sve mogucnosti isto kao i lider familije
10 Lider-vlkasnik familije koji odlicuje o nekim stvarima vezanim za porodicu i nadgleda nize rankove
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom