Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Marco Verstappen

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
89
1. Vaše ime IRL: Marko Vasquezz
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu:Radnim danima 3-4 za vikend 6-7
5. Vaš Discord:kulumov_5
6. Vaše ingame ime: Marko Vasquezz
7. Vaš ID:39171

Dodatne informacije

1. Lider za.:
EMS
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1- Prva i najdraza organizacija u kojoj sam usao na ovaj moji rp server je bila EMS ja sam u ovoj organiziji stekao mnogo vestina
2-Presao sam sve organizacije na ovaj server znam kako sve funkcionise u sve organizacije koji sam obisao na svih sam bio HC. U Odredjene situacije kad neki moji clan organizacije napravi nesto sto ne bih smeo da uradi ja bih kaznjavao sa: Suspend (12-24h) il ako je nesto ozbijnije black list organizacije.
3-Imam spremnu ekipu iza mene koja ce da mi pomogde da izdrzim ovaj mandat najbolje sto mogu. Ljude u organizaciji cu ubacivati samo ako dobro znaju pravila servera.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1- Nikad ne bih ostavjao moje kolege iz drznavnih organizacija da ostanu bez lekove, ja i moja ekipa ce se trudimo da damo sve od sebe da uvjek svi imaju lekove
2-Ne bih ostavjao ljude da krvare uvjek bi imalo minimalno 5 patrola po gradu koji bi spasavali zivote ljudima.Uvjek bi imalo clanove u sandy bolnicu
 

Max Salvatore

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
430
Prihvaćeno , intervju će se održati 15.1.2024. godine (ponedjeljak) u 20:00, budite u čekaonici na Grand RP discordu u to vrijeme.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom