Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Kristijan Zec

Player
Player
Joined
Jul 23, 2023
Messages
24
Ime: Kristijan
Starost: 17
Nacionalnost: Srbin
Mesto rođenja: Amsterdam
Visina i težina: 85/190
Pol: Musko
Boja očiju: Plava
Boja kose: Smeđa
Tetovaže: Obe ruke
Prednosti: Brz na obaracu, snalažljivost,
Slabost: Slabo strpljenje, ne prastam
ZIVOTNA PRICA:


Kristijan je rodjen 1999 godine, otac Nemanja Ilicic, majku nisam upoznao jer je otisla zbog oca.
Otac se zaposlio u NG,. Otac je u NG brzo napredovao i stekao poverenja od Generala gde su ga unapredili u Komandanta Kobri. Kristijanova majka je se nikada nije pojavila u njegovom zivotu. Kristijan je bio odlucan da se dokaze da moze da bude i bolji od njegovog oca, pa je kostatno pokusavo da se istice od drugih iz njegove klase komandanata. Posle godinu dana on postajePukovnik General, ali ubrzo. Postaje i sam General. Nekoliko godina provedeno u vojsci dovelo je Kristijana da ume da barata sa oruzijem visokih snaga.te je naucio i kako se daje serum. Kako bi drugi pratili moj kamericu na sebi koja je bila 24/7 aktivna. Kad se oporavio Guverner je odlucio da vise nije bezbedno da ostane u NG da radi jer ga svi znaju, odlucio je da ode u Federal Investigation Bureau.Kristijan kad je doso u FIB odma su videli njegov potencijal i znanje i da li
su mu cin XY Agent . Sada je dosta godina proslo Krstijan je uvazeni FIB agent.

ISHODI:

Kristijan moze vezati, vuci, pruzati prvu pomoc i ubaciti u vozilo sa pistoljem u ruci(ne puskom)
Kristijan moze pljackati sa kriminalcima kako bi prikupio dokaze (24/7, GS, banka..)
Kristijan moze slomiti kamericu osobi koja ga je uhvatila u korupciji (me, do, try obavezno)
Kristijan može osloboditi osobu za mito do 100 hiljada / informacije ako joj je osoba bitna.
Kristijan moze ici 2v1 zbog iskustva u FIBu i na ulici.
Kristijan moze da onesvjesti/uradi atentat na kolegu ako privodi/hapsi lice bitno njemu.
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,022
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

U slučaju kršenja zakonika izriče se IC Kazna, u slučaju kršenja server pravila biografija se povlači.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom