Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected G.P 6.8 I 52294,52128,52131,52831

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
19177
Players nickname
straxi nedelaa
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 13, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/vGL_2F-Az3U

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
690
VIDI SE NA POVU UBIJALI SU ME BEZ RAZLOGA I POCELI PLJUVATI DOK SAM MRTAV TO JE U SKLADI (6.8 Ograničeno je vršenje bilo kakvih amoralnih radnji u odnosu na osobu bez svijesti (npr. Pljuvanje, seksualne animacije itd.) | ZABRANA 3-7 dana) OVO CU CJELO VRIJEME RADILI TO JE ZABRANA 7DANA, jos su dodatno radili rdm,cd,pg itd.... 52831 cd 52294 rdm 52131 rdm +pg i jos su me dodatno namjerno dizali i ubijali da bi duze lezao na pod
 
Last edited:

lyxxx69

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
29
ajde da ti okacim i nas POV

To sto radis VDM, kad si mrtav nama se zakanjujes da ces da ne okacis ako te ne olecimo
MGAS

Na vtorom video 0:18 niko te ne pljuka , sam pljujes mic da nam namestis.
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
690
ajde da ti okacim i nas POV

To sto radis VDM, kad si mrtav nama se zakanjujes da ces da ne okacis ako te ne olecimo
MGAS

Na vtorom video 0:18 niko te ne pljuka , sam pljujes mic da nam namestis.
Nigde nije bilo prekrseno pravilo vdm i dm jer sam vam brojao da se odalji te vi niste i zato sam vas pucao i jos si self reportao digao si pusku puskom i nije mi problem dostaviti jos jedan pov gde se vidi da ste me prvi poceli pucati ali necu jer vas ne reportam za rdm nego za animacije nad mrtvim tjelom sad ces vidjeti kad bude te odmarali 7 dana
 

Polly Stallone

Player
Player
Joined
Dec 16, 2023
Messages
18
Nigde nije bilo prekrseno pravilo vdm i dm jer sam vam brojao da se odalji te vi niste i zato sam vas pucao i jos si self reportao digao si pusku puskom i nije mi problem dostaviti jos jedan pov gde se vidi da ste me prvi poceli pucati ali necu jer vas ne reportam za rdm nego za animacije nad mrtvim tjelom sad ces vidjeti kad bude te odmarali 7 dana
di si vidio animacije? xd
postavi drugi pov cim smo mi pucali prvi ali ne edituj ga ;)
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
690
ajde da ti okacim i nas POV

To sto radis VDM, kad si mrtav nama se zakanjujes da ces da ne okacis ako te ne olecimo
MGAS

Na vtorom video 0:18 niko te ne pljuka , sam pljujes mic da nam namestis.
admine prvo ih kazni sve za mg daj im mute 180min pa ih sve jaila ovog za pg ponog drugog za rdm sad cu napisati id-eove(52831 cd 52294 rdm 52131 rdm +pg) ( i ove jos mutaj za mg 52294,52128,52131,52831) pa onda ih tek kasnije banaj pa kad dobiju unban da im ostane demorgan i mute hvalaa:);)
svi su prekrsili mg a gore sam jos dodatno napisao za jail koju su prekrsili i sta su prekrsili tacno 52294,52131za rdm,pg
52831 za cd udarao me sakom pa kasnije banaj

 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
690
ajde da ti okacim i nas POV

To sto radis VDM, kad si mrtav nama se zakanjujes da ces da ne okacis ako te ne olecimo
MGAS

Na vtorom video 0:18 niko te ne pljuka , sam pljujes mic da nam namestis.
Haha niko me pljulje dobit ces ban pa kad ga dobijes ja cu pljuvati po tebi a ne samo to i pisati po tebi
 

Chris Swalla

Player
Player
Joined
Dec 11, 2023
Messages
8
Ubijen si zaso si smarao ceo vreme si nas sledio i lupao avto sta oces?🤣 prvi si pocheo pucati iza ovu zgradu jebiga dobio si shta si trazio
P.s pljuvas sam na video :)
 

lyxxx69

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
29
Haha niko me pljulje dobit ces ban pa kad ga dobijes ja cu pljuvati po tebi a ne samo to i pisati po tebi
Opa sad i tu nam se zaknjujes i ingame si isto to radio....
A dobre su ti i uvrede sprema nama ingame i na forumu...|
Animacije nismo ti radili nismo mi retaardi znamo pravila 6.8 , zapoznli smo ih... dzaba probujes da nam namestis kad si prvi poceo sve
Udarci u nase auto, izadjes pucaas po nama i bezis sa auto... taj pov spodeli ga sa nama da ne bude posle da si cvjece za mirisanje
 

lyxxx69

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
29
A ne znam koje ti je to pravilo da ne smeje neko da te pljuje u facu IRL ,iskreno to ti je mnogo bosh pravilo ne postoji to nigdje....
Samo za animacije 6.8 razumem to sve al ovo drugo dzabe postavljas druze
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
690
A ne znam koje ti je to pravilo da ne smeje neko da te pljuje u facu IRL ,iskreno to ti je mnogo bosh pravilo ne postoji to nigdje....
Samo za animacije 6.8 razumem to sve al ovo drugo dzabe postavljas druze
Ako admin odbije za 6.8 dobit ce te za mg,pg,cd cao ruzni
 

lyxxx69

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
29
Ako admin odbije za 6.8 dobit ce te za mg,pg,cd cao ruzni
Ne znam gde vidis MG kod mene, umren si i pises mi u OOC chatu a nisi nigde naveo da pises u ooc... Poz kidaro...
Nema nikakvi PG :)) zao mi je sto ne znas pravila
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
690
Ne znam gde vidis MG kod mene, umren si i pises mi u OOC chatu a nisi nigde naveo da pises u ooc... Poz kidaro...
Nema nikakvi PG :)) zao mi je sto ne znas pravila
MG PRICAS NA DISCORD PG DIZES PUSKU PUSKOM CD UDARAMAE SAKAMA I RDM UBIO ME BEZ RAZLOGA I TI SI JOS URADIO RDM JA SAM BROJAO 5SEC A POCEO DA PUCAM A VI NISTE BROJALI 5SEC CAOOO NAUCI PRAVILA PA PISI 😘
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
690
52131 PG DIZAO PUSKU PUSKOM I RDM NIJE BROJAO 5 SEC I MG ON JE SAM DOSTAVIO POV GDE SVI PRICAJU NA DISCORD HVALA
52831 CD UDARA ME SAKOM I PRICA NA DISCORD MG I SVI SU PRIJE TOGA URADILI RDM ALI DOBRO
52128 RDM UBIJA BEZ BROJANJA I PRICA NA DISCORD MG
52294 PUCAO ME BEZ BROJANJA RDM I MG PRICAO NA DISCORD
ADMINISTRACIJU ZELIO BI DA KAZNI TE SVE OVO STO SAM NAPISAO PA JOS DODATNO DA IH KAZNITE ZA G.P 6.8
AKO NE MOZE ONDA IH SAMO KAZNITE ZA 6.8 HVALAA
 

Polly Stallone

Player
Player
Joined
Dec 16, 2023
Messages
18
52131 PG DIZAO PUSKU PUSKOM I RDM NIJE BROJAO 5 SEC I MG ON JE SAM DOSTAVIO POV GDE SVI PRICAJU NA DISCORD HVALA
52831 CD UDARA ME SAKOM I PRICA NA DISCORD MG I SVI SU PRIJE TOGA URADILI RDM ALI DOBRO
52128 RDM UBIJA BEZ BROJANJA I PRICA NA DISCORD MG
52294 PUCAO ME BEZ BROJANJA RDM I MG PRICAO NA DISCORD
ADMINISTRACIJU ZELIO BI DA KAZNI TE SVE OVO STO SAM NAPISAO PA JOS DODATNO DA IH KAZNITE ZA G.P 6.8
AKO NE MOZE ONDA IH SAMO KAZNITE ZA 6.8 HVALAA
naporan si mali
 

Kristina Castillo

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,158
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Odbiti ovu žalbu.​
  • ID 19177 ce dobiti kaznu za G.P.6.17
  • 6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom