Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
4279
Players nickname
Vasilije Djurasinovic
Suspect ID
51850
Date of violation
Jan 14, 2024
Time of violation
18:27
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=YNDnoXBTU5M

ExTaZzy-iwnl-

Player
Player
Joined
Sep 8, 2023
Messages
84
10 minuta pre nego sto se ovo desilo mi smo ovog sa bmwom zaustavljali ali je bezao i par minuta kasnije lika sa kojim sam bio u patroli zove taj isti lik i pita gde smo da nas ispuca i on mu je rekao da smo tu kod neke prodavnice da bi ga uhapsili kad dodje on je dosao brojao sam mu 5 sec da izadje iz auta ali se samo smejao i bezao samo je baitovo i posle toga ga trazim i nalazim ga kod auto salona i nisam hteo da mu kazem da ga znam od malopre jer to moze biti bilo koji drugi bmw koji izlgleda isto a tablice mu nisam zapamtio te mu govorim da ima lice koje je trazeno od strane drzave u blizini i da sumljam da to moze biti on gde on mene okrivljuje da ja mgam i da sam rekao njegovo ime a ni ne znam ga i da sam rekao da je ON na poternici a lepo se cuje da sam rekao da je neko lice na poternici u tom podrucju onda mi ovaj lik govori da dignem ruke znaci nije mi rekao da se udaljim ili da izadjem iz auta on meni govori da dignem ruke sto nema veze sa vezom i ako smo u gz i u autu sam i cekam da udje ovaj lik u auto da idem u rikverc da nebi bio fearrp od strane mene i cuje se da mu govorim da sedne i da ne tejza ali ovaj drugi koga smo jurili puca na njega i ovaj ga tejzuje sad ne znam jel smeo njega da tejzuje ili ne to vi resite i onda izlazim pucam se snjim jer je on pucao na mog kolegu, i pucam se ovim drugim sto mi je govorio da dignem ruke (35903) jer je on na mene pucao sto se i vidi na 1:24 i imao sam pravo da uzvratim paljbu dolazi fib i jos jedna patrola pda ubijamo ih ovaj 51850 radi lta a ovog drugog su uhapsili
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,211
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.

ID 51850 dobit će kaznu za CL​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom