Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected SAHP | Korumpirana Biografija | Kila Kitanovic | 14464

Rejected
Status
Not open for further replies.

kila1337

siamo cresciuti troppo presto
Player
Joined
Jan 15, 2024
Messages
15
Organizacija:SAHP

Ime: Kila Kitanovic
Starost: 36
Nacionalnost: Srbin
Mesto rođenja: Srbija
Pol: Musko
Boja očiju: Plave
Boja kose: Crna
Tetovaže:zmaj na obe noge , zena na ruci , kosturksa glava na ledjima , karte koje gore na grudima
Prednosti:upravljanje oruzjem,snalazljivost,veran,borilacke vestine,komunikacija
Slabost:Kocka,Zene,Kratki Zivci


Kila rodjen je u gradu u Srbiji gde je proveo 15godina svog zivota, majka mu se preselila u Los Santos zbog boljeg posla.Kila nije mogao da trpi majku i doslo je do toga da je napusti majku i krene u kriminal.
Jednom prilikom popio je metak umro bi da ga nisu nasli Bogdan Milanovicc i Bambi Markovic.Bogdan i Bambi su delovali kao dobri momci Bogdan je preporucio Bambiju da usvoji Kilu,Bambi slusajuci svog dugogodisnjeg prijatelja usvaja Kilu i uci ga o teskom zivotu . 7 godina kasnije dok je njegov najbolji prijatelj sadio kanabis 2 kriminalca nailaze i tesko ranjavaju Bogdana,Kila je bio uplasen pa je u strahu uzeo njegov pistolj i krenuo pucati po kriminalcima. Posto se jako zabrinuo za drugarov zivot, zbog steknutog iskustva u EMS-u Kila dize svog druga i vraca ga u zivot uzima Bogdanovo vozilo i punim gasom Offroad Putem vozi Bogdana do bolnice.Posle toga Kila se odlucio za legalan zivot , Kila je radio u LSPD-u i EMS-u i NG-u gde je upoznao svoje najbolje drugove Leona i Gagija.Oni su ga obucivali dok je bio u vojsci, Kila se odlucio za vojni rok. Test za prolazak nije bio niti malo lak fizicki a ni psihicki ali ga je Kila prosao,gde je dobio iskustvo sa rukovanjem oruzja. Proslo je par dana i Kilini prijatelji Leon i Gagi su napustili NG i presli u LSPD,Kila cim je to cuo je spakovao svoje stvari napustio kasarnu i otisao u LSPD.Prosao je obuku za LSPD te je usao u jedinicu SWAT .

Posle zavrsavanja mandata u SWAT jedinici,spakovao sam svoje stvari i napustio LSPD.Pritom sam dobio informaciju sutradan da gospodin sadasnji Drzavni Serif Aleksandar Papic je preuzeo drzavnu organizaciju pod svojim rakovodjom,te sam odlucio da se pridruzim toj ekipi i da sluzim vernoj drzavi.De je Kila primljen posle dugorocne obuke u SAHP da sluzi drzavi.

Desilo se jednom da kolega iz SAHP bude kidnapovan od strane porodice ATOMIC de smo saznali kasnije od strane FIB,de na autoputu se upucuju sve moguce ekipe iz SAHPA gde Kila uspeva da presretne lica i auta i spasi kolegu iz SAHP-a . Dobio je ponudu od lifeinvadera za podcast za spasavanje zivota drzavnog sluzbenika.
Kila i dan danas sa svojim kolegama iz SAHP-a sluzi drzavi i pruza vrhovne rezultate.


Ishodi:
1- Kila moze da vozi, veze,vuce,pruza prvu pomoc,otvara PDA,skuplja stvari sa poda i vozi sa jednom rukom dok u drugoj drzi pistolj.
2- Kila moze da se bori dva na jedan i da hapsi sam zbog svog iskustva i spremnosti.
3- Kila je jako sklon korupciji i ako bude uhvacen burno i brzo reaguje.Kolegu koji ga uhvati u korupciji moze opljackati,ubiti i slomiti mu kamericu(me/do/try) kao i civila jer nabolji svedok je samo mrtav svedok.
4-Kila moze primiti mito ukoliku mu privedeno lice ponudi 100 000$, kao i uzeti puske/municiju/drogu od lica.
5-Kila moze da bilo kome ocisti dosije , skine ili da poternicu.Ukoliko je to njemu vazno
6- Kila je na duznosti i kad je u privatnom vozilu i moze raditi undercover.
7- Kila moze voziti svaki off-road auto do 50km/h zbog iskustva koje je stekao.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom