Dobro vece postovani, dobila sam ban za generalno pravilo 6.17. Ja snimam preko moje graficke (Nvidia GeForce Experience), kacila sam puno puta zalbe i nikada nisam imala problem .Pa zato bi zelela da vas zamolim da dobijem Unban jer stvarno snimam preko moje graficke i niko mi nista nije rekao za to.Ne zelim da sve za sto sam trosila vreme da postignem na ovom divnom Proektu izgubim zbog nesporazuma. Hvala vam unapred. Pozdrav !!!