Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
53216
Players nickname
Aleksa Vasquuez
Suspect ID
51008
Date of violation
Jan 18, 2024
Time of violation
20:25
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Ocd0P_hvpFg

Nekitamojebac

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
75
Sve se vidi u povu
Postovana administracijo odbnrojano je svima koji us bili tu, tj oni su napa brojali, molim da decko dostavi pov od p[ocetka situacije, mi smo dosli da trazimo vlasnika kuce da kupim, de je meni mjamun u zutom krenuo da broji te smo ih mi sve pobili, tako da pov od pocekta situacije je ovde potreban.
 

Aleks94

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
41
I bezveze nabijas warn ako nemas pov di ti je id51008 brojo tvojim kolegama, tako da bih molio administraciju da zatraze pov od pocetka situacije
Slazem se da se dostavi pov cele situacije. Moj je pov od kada sam dosao tako da bih molio admina da oni dostave pov. Usput kako brojis nekom sa ulice na privatan posed ako si brojao?.
 

Vlajs94

Player
Player
Joined
Nov 11, 2023
Messages
36
I bezveze nabijas warn ako nemas pov di ti je id51008 brojo tvojim kolegama, tako da bih molio administraciju da zatraze pov od pocetka situacije
Nitko ništa nije brojao,,,ubili ste nas snajperom,,vi ako imate pov di brojite šta čekate da ga okačite,
 

Nekitamojebac

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
75
Nitko ništa nije brojao,,,ubili ste nas snajperom,,vi ako imate pov di brojite šta čekate da ga okačite
tvoj covek je meni brojao vise puta, ja sam dosao da popricam sa tobom, nakon toga kada je on meni odbrojao ja sam se odmakao izvadio snajper i krenuo pucati po vama posto je on izvadio revolver
 

Max Salvatore

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
433
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
ID 51008 dobit će kaznu za G.P. 6.15
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom