Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Nikola Daytona

Player
Player
Joined
Jul 25, 2021
Messages
56
Ime porodice: CosaNostra
Vlasnika porodice i ID: Mica Smiljic ID 17713
Broj kuće od porodice: 1038
Forum link od vlasnika porodice: Nenad
Ime i tag vlasnika porodice na diskordu: Milanko_Mica_Smiljic#8942

3GUYjG.png


Prošlo je dosta vremena otkako sam napustio svoj dom, mamu, tatu i braću i sestre. Bili smo velika porodica, ali su se vremenom svi razdvojili. Radio sam kao državni sekretar, miran život. Ponekad sam razmišljao da se ponovo spojim sa svojom porodicom, ali nisam mogao. U nedelju podne u vestima sam čuo da je moj mlađi brat optužen za zločin i označen kao najtraženiji. Malo sam tražio da saznam istinu o njegovom zločinu i završio sam u užasnoj vesti da su mi mama i tata umrli. To je bilo ubistvo i moja mlađa braća žena je takođe bila mrtva. Bio je dobar policajac, ubistva u našoj porodici naterala su ga na osvetu. Sada sam čuo da je otišao u Los Santos nakon što je bio najtraženiji. Tako se postojeći članovi naše porodice i članovi kojima se naša porodica najviše veruje formiraju kao nova organizacija pod nazivom " CosaNostra". Glavni cilj članova naše porodice je da pronađu ubicu i osveti mu se. ali nije baš lako jer sam čuo da je pod zaštitom neke ogromne kriminalne organizacije u Los Santosu. Tako da se spremamo da odrastemo kao još jedna kriminalna organizacija u Los Santosu. to će biti naš primarni cilj da arhiviramo glavni cilj.

Poslovni model:
Kupovina i preprodaja oružja i municije u velikom obimu.
Prodaja drugih artikala na crnom tržištu kao što su skener vozila, brava itd...
Pljačkanje ljudi u getu, Sandi Shores i Paleto.
solarna sadnja je naš glavni posao i dodeljujemo bonus članovima porodice za pomoć u tome.
Čudne poslove nalaze po gradu da bi zaradili novac.
pljačkaju prodavnicu kada porodični bilans postaje nizak.


Boss : Mica Smiljic
Leader: Boris Keljanovic
Co leader: Nikola Keljanovic
Loyal member: Filp Koralija
Loyal member: Mina Mince

Pravila familije
U svakom trenutku predstavljati svoju familiju u najboljem svetlu
Postovati svakog člana familije
Biti uz svakog člana familije i u najtežim trenutcima

Rankovi u porodici:
1-Boss: Osnivac porodice CosaNostra
2-Leader: Veran zamenik osnivaca porodice
3-Co-leader: Leva ruka osnivaca porodice
4-Major:Glavni odgovorni za sve membere i komandere
5-Commander:Rukovodilac novih i malo starijih clanova porodice
6-Loyal member: imaju pristup vozilima familije i obuceni su za porodicni biznis (Naftna busotina). takodjer imaju pristup pojedinim porodicnim eventima.
7-Member: Clan koji uspesno izvrsava svoje zadatke
8-New member: Početnik koji još treba naučiti osnovna pravila familije , grada i opasnih područja . Nema puno permisija u familiji, ima pristup svim vozilima
 
Last edited:

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Nakon pregleda prijave odlučio sam je odbiti,
Nemate dovoljno članova u porodici,
Možete se opet prijaviti za 7 dana.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom