Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected G.P 6.15 ,G.P 6.8, Bait ID 43399 ID 48580 ID 51090

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
50889
Players nickname
Kristina Vasquez
Suspect ID
43399,48580,51090
Date of violation
Jan 21, 2024
Time of violation
00:26
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=1OzAGrS4pGI

Kristina Vasquez

Player
Player
Joined
Nov 9, 2023
Messages
21
Bez ikakvog rp razloga samo su se pojavili na našem posjedu , provocirali i ubili nas bez brojanja.Nakon što su nas ubili pričali su s osobama u nesvjesti,naslikavali se i izrugivali.

 

Jovanovsky8

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
16
Bez ikakvog rp razloga samo su se pojavili na našem posjedu , provocirali i ubili nas bez brojanja.Nakon što su nas ubili pričali su s osobama u nesvjesti,naslikavali se i izrugivali.

Hahahaha vi vidite Nelsona ispred bolnice kazete mu nelson npc a nosi masku znaci mg
 

nelsonanjaci

Player
Player
Joined
Jan 20, 2024
Messages
28
duzi jedan vas radi fear drugi pg treci lta i ba i cemu kacenje sad za selfreport ne kapiram i kako se zna sta se radi nad tebe dok si mrtav nego ljubomorni ste sto se zezamo sa vama i odma forum forum forum kaci ovog kaci onog mislim strasno tako niakd necete imati kvalitetan rp i necete ni da naucite da rpate na pravi nacin ali ipak je administracija tu da odluci pozz. <3
 

Nemanja Alcapone

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
26
duzi jedan vas radi fear drugi pg treci lta i ba i cemu kacenje sad za selfreport ne kapiram i kako se zna sta se radi nad tebe dok si mrtav nego ljubomorni ste sto se zezamo sa vama i odma forum forum forum kaci ovog kaci onog mislim strasno tako niakd necete imati kvalitetan rp i necete ni da naucite da rpate na pravi nacin ali ipak je administracija tu da odluci pozz. <3
ma rade self report
i oni ce nekog da kace
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
2,258
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu
Vec kaznjeni za ovu situaciju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom